Angle down Atgal

Šilutėje siautėję vagišiai stos prieš teismą

Tauragės apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame kaltinimai dėl vagysčių, plėšimų ir kitų nusikalstamų veikų Šilutėje, pareikšti trims kaltinamiesiems.

Bylos duomenimis, 2019 m. gruodį nuo kaltinamųjų nukentėjo penki šilutiškiai. Visas nusikalstamas veikas trijulė įvykdė arba visi kartu, arba dviese, o dalį nusikalstamų veikų, bylos duomenimis, įvykdė vienas iš kaltinamųjų.

Vieni nukentėjusieji neteko jiems priklausiusių daiktų iš gyvenamųjų vietų, kiti buvo apiplėšti tiesiog gatvėje ar įsibrovus į namus, prekybinį kioską.

Kaltinamųjų grobiu buvo skalbimo mašinos, šaldytuvas, dujų balionai, siuvimo mašina, mobilieji telefonai bei kiti namų apyvokos daiktai, taip pat pinigai, vaistai, banko kortelė ir kita.

Penki nukentėjusieji pareiškė beveik 6 tūkstančius 6 šimtus eurų siekiančius civilinius ieškinius dėl patirtos turtinės žalos. Civilinius ieškinius taip pat yra pareiškusios Klaipėdos teritorinė ligonių kasa ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Klaipėdos skyrius.

29-37 metų šilutiškiams kaltinimai pareikšti dėl vagysčių, plėšimų, sukčiavimo, neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo bei narkotinių ar psichotropinių medžiagų vagystės. Visi įtariamieji anksčiau teisti ne kartą, taip pat ir už analogiškas nusikalstamas veikas.

Byla perduota Klaipėdos apygardos teismui.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite