Angle down Atgal

Šilalės rajone patvirtinti 36 nauji COVID-19 atvejai

Aktuali informacija ir gruodžio 2 d. Šilalės rajono savivaldybėje atlikti veiksmai, susiję su COVID-19:

Šilalės rajone patvirtinti 36 nauji COVID-19 atvejai. Šiuo metu koronavirusu serga 459 asmenys.

Tęsiasi protrūkiai Šilalės rajone veikiančiuose Kvėdarnos senelių namuose.

Šiandien mobiliame patikros punkte paimtas 31 PGR tepinėlis.

Dalyvauta nuotoliniame pasitarime su švietimo įstaigų atstovais, kurio metu kalbėta apie nuotolinį ugdymą. Administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius siūlė, kad dvyliktokams svarbios pamokos vyktų tiesioginio kontakto būdu. Nuspręsta, jog švietimo įstaigos pačios priims sprendimą dėl tolimesnės nuotolinio ugdymo tvarkos.

Siekiant padėti savivaldybės teritorijoje esančioms socialinės globos, slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigoms suvaldyti COVID-19 plitimą ir išvengti protrūkių, įstaigoms išsiųsta informacija apie tai, kad tokiose įstaigose kontaktinio apsilankymo metu reikia organizuoti „paciento“ ir (ar) „gyventojo“ bei „darbuotojų kelio“ įvertinimą, išaiškinti daromas klaidas bei įvardinti problemas, pasiūlyti jų sprendimo būdus, pagal poreikį pasitelkti Higienos instituto specialistus.

Dalyvauta nuotoliniame Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto pasitarime, kurio metu aptartos problemos, su kuriomis susiduria asmens sveikatos priežiūros įstaigos, teikiančios sveikatos priežiūros paslaugas asmenims, sergantiems koronavirusu ir asmenims, sergantiems kitomis ligomis, aptarta asmens sveikatos priežiūrų įstaigų finansinė situacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite