Angle down Atgal

Šilalės rajone asfaltuojamos gatvės

– Iš kur sužinojot, kad asfaltuojame šiandien? – nustebo valstybinės įmonės „Kelių priežiūra“ darbininkai, kai mes kartu su Savivaldybės meru Algirdu Meiženiu ir jo pavaduotoju Tadu Bartkumi atvykome į Grimzdų kaimo Liepų gatvę, kur būrys įmonės darbininkų kaip skruzdės sukosi apie asfaltavimo mašiną, o du plentvoliai lygino išpiltą asfaltą.

Iš tiesų nieko mes nežinojome. Paprasčiausiai rajono vadovai nusprendė apvažiuoti visas rajone pradėtas statybas ir savo akimis pažiūrėti, kaip reikalai.

Dar niekada mūsų rajono istorijoje nebuvo tiek remontuojama, asfaltuojama kelių ir gatvių, vienu metu nebuvo pradėta šitiek statybų, bet tai – tik statistika. O iš tiesų? Pagal investicijų projektus kontroliuojančius darbuotojus viskas juda gerai, bet ar tikrai?

– Žiūriu, ūkininkai šalia kelio jau nusipjovė kukurūzus, ir kelininkai per lauką galės nuvesti drenažą. Tikiuosi, daugiau kliūčių nebus, ir įmonė sutartu laiku baigs projektą, –sakė meras.

„Kelių priežiūra“ liepų gatvės kapitalinio remonto darbus turi baigti iki šių metų gruodžio 15 dienos. Kita Grimzdams gera žinia – rengiamas K. Jauniaus gatvės rekonstrukcijos projektas, o pati rekonstrukcija turėtų prasidėti kitais metais.

Pamatęs rajono vadovus, iš savo parduotuvės atėjo Grimzdų seniūnaitis Vidas Vitkus. Jokių bendruomenės pretenzijų perduoti dabar jis neturėjo. O prieš metus, kai į valdžią stojęs naujasis rajono meras su savo komanda atvyko į susitikimą su kaimo bendruomene, kalba buvo sunkesnė. Tada žmonės reiškė pretenzijas, kad didelis kaimas vis lieka neasfaltuotomis gatvėmis.

 – Dabar mes džiaugiamės, kad darbai pajudėjo, ir tikimės, kad kitais metais jie prasidės ir K. Jauniaus gatvėje, – sakė V. Vitkus. – Nors meras nieko tada mums nepažadėjo, bet jis išgirdo mus!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite