Angle down Atgal

Šilalėje D. Poškos gatvėje prasidėjo antrasis darbų etapas

Uždaryta Šilalės D. Poškos gatvės atkarpa nuo Kovo vienuoliktosios gatvės iki Tauragės – Mažeikių kelio. Čia UAB „Kvėdarsta“ pradėjo gatvės rekonstrukcijos antrąjį etapą.

Ji paklos naują asfalto dangą, įrengs šaligatvius, gatvės apšvietimą, o per Dariaus ir Girėno progimnazijos teritoriją nuties pėsčiųjų taką. Visus darbus pagal rangos sutartį su Šilalės rajono savivaldybe ji turi atlikti iki metų pabaigos. Bendra projekto vertė – 494 tūkstančiai eurų.

Tai jau antras UAB „Kvėdarsta“ laimėtas projektas D. Poškos gatvėje. Ji ką tik baigė D. Poškos ir Kovo 11-osios gatvių rekonstrukcijos pirmąjį etapą – nuo J. Basanavičiaus iki Kovo vienuoliktosios gatvės pakeitė gatvės apšvietimą, asfalto dangą, šaligatvius, įrengė lietaus kanalizaciją, o prie lopšelio darželio „Žiogelis“ - naują automobilių stovėjimo aikštelę. Iš viso ji atliko darbų už darbų už 633,5 tūkstančio eurų.

Savo eilės dar laukia D. Poškos ir Kovo 11-osios gatvių rekonstrukcijos trečiasis etapas. Jis bus pradėtas, kai Kovo 11-osios gatvėje pasibaigs laisvalaikio ir sporto centro statyba.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite