Angle down Atgal

Šie Zodiako ženklai turi magiškų sugebėjimų. Kokie jie?

Tikite ar netikite magija, tačiau tam tikra prasme ji vis tiek egzistuoja. Tiesiog yra žmonių, kurie tarsi turi magiškų sugebėjimų. Astrologai mano, kad jie dažniausiai gimsta po šiais Zodiako ženklais.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovus nuo gimimo globoja Mėnulis. O Mėnulis jaudina žmonių protus ir sulaukia ypatingo okultinių menų atstovų, kurie savo ritualus atlieka pagal jo naktinį spindesį, dėmesio. Mėnulis simbolizuoja moteriškumą, todėl tiems, kurie yra jo globojami, lengvai sekasi šeimos ir meilės reikaluose.

Bet kokie Vėžio prašymai, adresuoti Mėnuliui, visada bus palaikomi. Be to, Mėnulis suteikia jam magiškų talentų, todėl šio Zodiako ženklo atstovai gali per trumpą laiką pasiekti didelių aukštumų tam tikroje srityje. Mėnulis suteikia aiškiaregystės talentą ir gebėjimą pamatyti ateitį.

Vandenis

Vandenis visada gali tikėtis magijos menų meistro – Urano – palaikymo. Šio Paslapčių valdovo globa leidžia jam tapti puikiu burtų žinovu. Tačiau tuo Vandenio sugebėjimai neapsiriboja. Jam neužtenka žinomų burtų, jis išranda naujų. Todėl Vandenio magija visada yra originali ir gali būti skirta vienkartiniam daugelio problemų sprendimui.

Įsidėmėkite, kad Vandenio burtai gali lemti ir baisų prakeiksmą, todėl būkite atsargus, jei tapsite jo priešininku. Tiesa, jis retai savo magiją naudoja piktiems tikslams, nes yra šviesios prigimties.

Skorpionas

Galima sakyti, kad šio ženklo atstovai yra patys magiškiausi žmonės mūsų planetoje. Būtent jie sugeba lengvai įsisavinti ateities pranašavimą, o tai lemia ir greitą kitų magijos formų įvaldymą. Skorpionas taip pat turi natūralią apsaugą nuo kitų magijos.

Deja, jo gebėjimai dažnai būna susiję su tamsiosiomis jėgomis, todėl paprastai Skorpionas numato tik neigiamus įvykius.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite