Angle down Atgal

Tragedija Egipto paplūdimyje: gelbėdami vaiką, nuskendo dar 10 žmonių

Prie Egipto šiaurinės pakrantės nuskendo 11 žmonių, poilsiavusių paplūdimyje, žinomame dėl savo akmeninių bangolaužių ir stiprių srovių, penktadienį pranešė vietos valdžia.

Tragedija įvyko prie Viduržemio jūros esančio Aleksandrijos miesto pakrantėje, kur vienas mažas berniukas įbėgo į vandenį ir ėmė skęsti, informavo vietos centrinė turizmo administracija.

Į jūrą gelbėti berniuko įšokusį vyrą taip pat pagavo srovė. Tuomet likę devyni žmonės įbrido į vandenį, norėdami padėti, bet visi jie žuvo, sakė generolas majoras Jamalas Rashadas (Džamalas Rašadas). Iškart po nelaimės nebuvo aišku, ar žuvusiuosius siejo giminystės ryšiai.

Greitosios pagalbos komandos ištraukė šešis kūnus ir vėlai penktadienį tebeieškojo likusiųjų.

Aleksandrijos kurortai vasarą pritraukia daug žmonių, tačiau dėl koronaviruso pandemijos paplūdimiai šiuo metu yra uždaryti, o gelbėtojai nebudi.

Pasak valdžios atstovų, aukų grupė buvo atvykusi prie kranto auštant, vengdama policininkų, mėginančių vaikyti poilsiautojus ir prižiūrinčių, kaip laikomasi apribojimų rajono paplūdimiuose.

Palmių paplūdimys, kur įvyko nelaimė, jau seniai garsėja savo pavojingais vandenimis, pranešė vietos žiniasklaida. Ten kasmet skęsta daugybė žmonių dėl stiprių srovių, bangų mūšos ir akmenuotos pakrantės. Šalies parlamentarai ne kartą reikalavo uždaryti tą paplūdimį visuomenei.

Egipte, kur termometrų stulpeliai vasarą pakyla iki 38 laipsnių pagal Celsijų, vėliausias nelaimingas atsitikimas sukėlė susirūpinimą dėl vandens saugumo, nes žmonės gelbėjasi nuo karščio, nepaisydami su pandemija susijusių suvaržymų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite