Etaplius.lt nuotr.
Angle down Atgal

Šiauliuose vyksta 9-asis Vienos pokylis

Šeštadienio vakarą Šiaulių arenoje vyksta 9-asis labdaringas Vienos pokylis. Gražia tradicija tapusį renginį devintus metus iš eilės organizavo Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“.

Šiauliuose Vienos pokylis vyksta nuo 2012 m., o šalyje su pertraukomis buvo rengiamas nuo 1999-ųjų. Šis pokylis pasižymi labai aiškia vyksmo struktūra: iškilmingas atidarymas, dėmesys jaunimui, baltoms suknelėms, labai svarbūs šokio, vidurnakčio, pokylio pabaigos ir labdaros akcentai. Žinoma, svečiams būtina laikytis aprangos kodo privalomųjų elementų.

Šis gražus labdaringas renginys pastaraisiais metais vyksta tik Šiauliuose. Renginys sulaukia ypatingo susidomėjimo Šiaulių mieste.

Programoje numatomas tradicinis jaunimo porų pasirodymas, šokami polonezas, kadrilis, polka ir valsas, groja pučiamųjų orkestras, koncertinę programą atlieka kviestiniai atlikėjai. Renginio metu vyksta loterija ir aukcionas. Pokylis baigiasi tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.

Pokylio metu surinktos lėšos bus skiriamos VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrui, besirūpinančiam sunkiai sergančiais ligoniais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite