Angle down Atgal

Šiau­liuo­se vyks „Di­džio­ji ka­lė­di­nė mu­gė“

„Di­džio­ji ka­lė­di­nė Šiau­lių mu­gė“ vyks gruo­džio 4 ir 5 die­no­mis. Šiau­lių are­no­je su­si­burs ko­ne 200 skir­tin­gų lie­tu­vių kū­rė­jų ir mais­to ga­min­to­jų, puo­se­lė­jan­čių ne tik ran­kų dar­bo mais­to ga­mi­nių, bet ir ap­ran­gos bei šiuo­lai­kiš­kų ak­se­sua­rų, pa­puo­ša­lų kū­ri­mo tra­di­ci­jas.
 

Visą savaitgalį Šiaulių gyventojai ir miesto svečiai, užsukę į Šiaulių areną, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjų, puošmenų namams, tradicinių bei gurmaniškų maisto produktų, rankų darbo papuošalų ir aksesuarų, naujausių aprangos kolekcijų šventėms, prekių vaikams.

Šventinę atmosferą kurs kone 200 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu.

Didžioji dalis kalėdinės mugės Šiauliuose dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė“ vyks dvi dienas Šiaulių arenoje. Gruodžio 4 d. lankytojai laukiami nuo 10 iki 17 val., o gruodžio 5 d. – nuo 10 iki 16 val. Įėjimas į mugę – nemokamas!

Mugės organizatoriai primena, jog, vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti galimybių pasą. Tad lankytojus ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi. Jeigu jaučiate bet kokius su COVID-19 susijusius negalavimus, prašome į renginį nevykti. Saugokime vieni kitus!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite