Angle down Atgal

Šiauliuose išskirtinė gerumo akcija – iš grožio procedūrų surinkti pinigai bus paaukoti iniciatyvai „Niekieno vaikai“

Šiauliuose įsikūręs grožio salonas „Merci Merci beauty lounge“ organizuoja savo pirmąją gerumo akciją – parems „Niekieno vaikai“ iniciatyvą. Gerumo akcija išskirtinė ne tik Šiauliuose, bet ir Lietuvoje – visos surinktos lėšos, atliekant veido ir kūno procedūras, bus skiriamos vienišais vaikais ligoninėje besirūpinančiai organizacijai. Grožio salono savininkė Audra Radavičienė teigia norinti gerumo akciją padaryti tradicija ir rengti kiekvienais metais.

Gruodžio 14 dieną, 10–19 valandą, organizuojama gerumo akcija žada pritraukti ne tik nuolatinius, bet ir naujus salono klientus, kuriems ši idėja pasirodys artima. „Niekieno vaikai“ iniciatyvos savanoriai rūpinasi vienišais vaikais ligoninėse, kurie yra palikti be tėvų ar kitų teisės atstovų priežiūros. „Merci Merci beauty lounge“ nori pakviesti žmones būti jautresniais ir atidesniais bei atkreipti dėmesį į vaikus, kuriems reikalinga atjauta, dėmesys ir šiluma.

Apie idėją mąstė kelis metus

Grožio salono savininkė A. Radavičienė pasakoja, kad jau keli metai ši idėja sukosi jos galvoje, tačiau reikėjo viską nuosekliai apgalvoti ir išgryninti idėjos tikslus. Prie idėjos gimimo prisidėjo ir ilgalaikis dalyvavimas labdaringo klubo veikloje.

„Daugiau kaip 10 metų esu Tarptautinės Rotary organizacijos, Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ narė, kurios pagrindinė misija yra labdaringa veikla. Matyt, ši idėja giliai įleido šaknis į širdį. „Merci Merci beauty lounge“ grožio verslo įtraukimo mintis galvoje sukosi jau keli metai. Bet reikėjo laiko viską nuosekliai apgalvoti, išgryninti tikslus ir pačią idėją“, – teigia A. Radavičienė.

Idėjos tikslas – ne tik skatinti žmones būti jautresniais ir neabejingais, bet ir verslo skatinimas būti socialiai atsakingu.

„Pasidalinau savo mintimis su bičiulėmis. Jos šią idėją palaikė, pasidalino patarimais ir paskatino veikti. Pagrindinis „Merci Merci beauty lounge“ gerumo akcijos tikslas labai aiškus – paremti „Niekieno vaikai“ iniciatyvą. Matau čia prasmę ir tikiu, kad net ir nedidelis indėlis skatina bei augina tikėjimo, žmogiško nuoširdumo ir gerumo grūdą“, – džiaugiasi moteris.

Iniciatyva „Niekieno vaikai“ pasirinkta neatsitiktinai

Pasak „Merci Merci beauty lounge“ salono savininkės A. Radavičienės, idėja paremti „Niekieno vaikai“ iniciatyvą buvo pasirinkta neatsitiktinai. Grožio salone dirba daug mamų, kurioms ši iniciatyva labai artima. Taip pat A. Radavičienė sako norėjusi tokios idėjos, kuri kolektyvą sujungtų bendram labdaringam tikslui.

  „Merci Merci beauty lounge“ pagrindinė verslo sritis – grožio paslaugos. Grožio specialisčių bendruomenė labai moteriška, apjungia tiek jaunas merginas, tiek brandesnio amžiaus moteris. Apsitarėme su salono kolektyvu, kam norėtume paskirti surinktas lėšas. Mes pačios mamos ar būsimos mamos, salone dirba ir močiutė. Tikriausiai nenuostabu, kad vienbalsiai nusprendėme, jog tai bus vaikai. „Niekieno vaikai“ iniciatyvos esmė mums pasirodė labai jautri ir artima“, – apie iniciatyvos pasirinkimą pasakoja salono savininkė.

  Tikisi įkvėpti kitus grožio salonus

  „Merci Merci beauty lounge“ gerumo akcija vyks gruodžio 14 dieną. Visos piniginės lėšos, kurios bus surinktos iš veido ir kūno procedūrų tą dieną, bus skirtos „Niekieno vaikai“ iniciatyvai paremti.

  „Tikimės, kad klientai mielai registruosis paslaugoms tą dieną, žinodami, kam bus skirti jų pinigai. Dėl šios priežasties siekiame garsiau pasakyti apie mūsų inicijuojamą gerumo dieną ir kviečiame mus palaikyti. Kuo daugiau klientų mus aplankys, tuo paramos dydis bus didesnis“, – sako moteris.

  Šiauliuose įsikūręs grožio salonas tikisi, kad ši idėja įkvėps prisidėti ir kitus verslus. Pasak A. Radavičienės, šia gerumo akcija norima padėti ne tik vaikams, bet ir parodyti, kad verslas gali būti labiau visuomeniškas ir ne visada ieško naudos tik sau.

  „Tikimės, kad mūsų pavyzdys įkvėps kitus. Nedrąsiai pasvajojame, kad jei gerumo diena ras atgarsį ir kitų širdyse, puoselėsime šią tradiciją ir kitais metais, kviesdami prisijungti prie šios akcijos ir kitus grožio salonus ar grožio specialistes, kurios dirba individualiai“, – lūkesčiais dalinasi salono savininkė.

  comment Skaitytojų komentarai (0)

  Rekomenduojamas video turinys


  Taip pat skaitykite