Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Šiaulių valdininkai nusispjauna į žmonių reikalavimus

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Šiaulių valdininkai, matyt, greitai Šiaulių gatves paliks be medžių. Didelė dalis miesto gyventojų yra pasipiktinę tokiais valdininkų veiksmais.

Šiaulių valdžia visiškai nebenori skaitytis su savo rinkėjais. Žodžiu, pajuto visagalybę, tai daro ką nori. Su kuo tik pakalbu, visi yra pasipiktinę miesto diktatoriais. Štai liepų gynėja net prie medžio prisirakino. Valdininkai pasikvietė būrį policininkų, juk nedaug trūko ir būtų pasielgę kaip Rusijoje, kada žmones nesutinkančius su valdžios sprendimais, surakina antrankiais ir kiša į kameras. Daug kas sako, kad kažkas už tuos piktus darbus gaus didelius pinigus. Ar gaus, ar negaus tą reikalą turi ištirti prokuratūra ir teismai.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 124 str. numato, kad Savivaldybių tarybų, jų vykdomųjų organų aktai ar veiksmai, pažeidžiantys piliečių ir organizacijų teises, gali būti skundžiami teisme. Tai štai kaip. Dar daug kas nesupranta ir piktinasi valdininkais ir dėl to, kad daugybė netvarkytų gatvių, šaligatvių, ant kurių lyg šašai pūpso cementiniai dangčiai, šaligatviai vietomis gaufroti, bet jų kažkodėl netvarko, o kibo į medžius, mat panašu, kad kai kam šalamančiais prisipildys kišenės.

Dar labai įdomus dalykas, policija vietoje to, kad miesto gatvėse prižiūrėtų tvarką, tai visa būrį iškvietė prie prisirakinusios merginos. Pasižiūrėkime, kas darosi beveik kiekvieną dieną Pietinio rajono bulvare, vyksta atviri pijokavimai, bet čia policija neužsuka.

Mano supratimu, prieš atliekant tokius labai didelius darbus, būtina atsiklausti miesto gyventojų, viską išaiškinti ir skelbti referendumus. Juk yra tikrai tokių vietų, kur reikia šalinti medžius, bet į tai nekreipiamas dėmesys. Jeigu ir toliau taip elgsis valdininkai, prasidės nepasitikėjimo akcijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite