Angle down Atgal

Šiaulių regione startuoja nemokama dalinimosi daiktais iniciatyva

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ Šiaulių regione nuo birželio 9 d. atveria daiktų dalinimosi tinklo „Daiktų kiemas“ duris. Džiaugiamės informuodami, kad pagaliau gyventojai turės galimybę nemokamai ne tik atvežti ir padovanoti, bet ir pasiimti naudotą, tačiau reikalingą daiktą. Tikimės, jog ši iniciatyva paskatins gyventojus keisti požiūrį ir įpročius, skatinančius atsakingiau vartoti, būti pilietiškais ir nebenaudojamais daiktais dalintis su kitais. „Daiktų kiemas“ bus atviras kiekvienam iš mūsų, tad kviečiame visus tapti šio kiemo dalimi ir bendromis pastangomis ugdyti bendruomeniškumą.

„Daiktų kiemas“ daiktų dalinimosi veikla bus vykdoma didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse:

Respublikos g. 84, Naujoji Akmenė, Akmenės r. sav.

Ramonių pl. 4, Bariūnų k., Saugėlaukio sen., Joniškio r. sav.

Raseinių g. 70A, Kelmės r. sav.

Ventos g. 192, Kuršėnų m., Šiaulių r. sav.

Žironų k., Aukštelkų sen., Radviliškio r. sav.

J. Basanavičiaus g. 168B, Šiaulių m. sav.

Pailių g. 19, Šiaulių m. sav.

Paskutinis daiktų dalinimosi punktas, adresu Savanorių g., Kuosiškių k., Pakruojo r. savivaldybės teritorijoje, planuojama bus įrengtas ir atidarytas 2020 m. pabaigoje.

Į daiktų dalinimosi punktus iš gyventojų ar įmonių bus priimami daiktai, kurie dar gali būti tinkami naudoti – neskleidžiantys blogo kvapo, neužteršti, tvarkingi, nesuplyšę, nesugadinti nepataisomai, išskyrus atvejus, kai daikto defektas yra lengvai sutvarkomas.

Pastaba: į daiktų dalinimosi punktus nepriimami drabužiai ir avalynė. Taip pat, siekiant užtikrinti vienodas galimybes visiems, bus limituojamas išduodamų daiktų kiekis vienam asmeniui vieno apsilankymo metu iki 5 vnt.

Gyventojų patogumui, netolimoje ateityje, atvežti daiktai bus publikuojami ir internetinėje svetainėje.

„Daiktų kiemas“ – turime nuveikti daugiau, vartodami mažiau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite