Angle down Atgal

”Šiaulių naktys“ skelbia ”Šauniausia geza (-es)“ konkursą!

Jaunimo mada visada siekia šokiruoti. Prieš daugiau nei 20 metų Šiauliuose klestėjo gana agresyvi gatvės kultūra. Jaunimas, apsirengęs tuo, ką siūlė pirmosios komercinė parduotuvės, mugės, turgus, „štukų“ mezgyklėlės, siekė išsiskirti ne tik apranga, bet ir tam tikru elgesiu.

Merginos elgėsi vulgariai, vaikinai – agresyviai. Vyresniuosius kopijavo mažieji, repetavo eiseną – „rėmą“, mokėsi „išmest stoikę“, o merginoms buvo labai svarbu „teisingos pravodkės“ (ryškus akių apvedimas juodu tušu) ir apranga, kurios neturi kitos. Pirmaisiais Nepriklausomybės metais, kai ėmėme visu greičiu riedėti į Vakarus, visus ištiko šokas sužinojus, kad pasaulyje egzistuoja tiek daug nepažintų dalykų Geležinės uždangos apribotam žmogui. Reikėjo ne tik greitai persiorientuoti, išlikti, bet ir būti „kietam“, todėl ir atsirado ši elgesio kultūra – kaukė, po kuria jaunystėje slėpėsi daug rimtų šių dienų verslininkų, menininkų, rašytojų, muzikantų, pagaliau mamų ir tėčių.

Kaip teigia Saulius Urbonavičius-Samas, charizmos iš šiauliečio neatimsi. Humoro jausmo taip pat. Visi, kas mėgta šauniai papokštauti ir dievina savo miestą, kviečiami prisijungti ir sudalyvauti „Šiaulių naktų“ organizuojamame ”Šauniausia geza (-es)“konkurse. Prisiminkite Šiaulius prieš 20 - 30 metų, atgaivinkite to meto gatvių kultūrą, sudalyvaukite konkurse ir laimėkite vertingus prizus!

Konkurso sąlygos:

1. Persirengiate 1980-1999 stiliumi (idėjų galima semtis R. Kmitos knygoje „Pietinia kronikas“ arba to meto muzikos grupių klipuose);

2. Nusifotografuojate vienas (-a) arba su draugais (portretas arba visu ūgiu, paliekame tai Jūsų fantazijai) ir siunčiate nuotrauką su trumpu savęs kaip gezo (-ės) aprašymą šiauliečių tarme el. paštu vadyba@naktys.lt

3. Konkurso nuotraukos bus publikuojamos portale etaplius.lt, o šauniausią gezą (-ę) išrinks portalo skaitytojai;

4. Nugalėtojų laukia specialūs rėmėjų įsteigti prizai bei kitos ne mažiau stilingos naujovės!

Kai saka, kas če kiečiausias mana kieme? Davai išsiryškinam?

Kiekviens gezas siek kenta karjeras

Pirmosios fotosesijos akimirkos. Nuotraukų autoriai - Diana Kuprytė ir Kęstutis Šaltis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite