Angle down Atgal

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia nemokamai tobulinti skaitmeninius įgūdžius nuotoliniu būdu

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka šiuo metu aktyviai vykdo nemokamus pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymus nuotoliniu būdu. Juose kviečiami dalyvauti įvairaus amžiaus dalyviai.

„Gyventojai jau įpranta mokymuose dalyvauti nuotoliniu būdu. Tad sėkmingai mokosi ir iš namų. Tiesa, dar pasitaiko, kad atsiranda kokių trukdžių prisijungiant, ypač tiems, kurie jungiasi pirmą kartą, bet viskas išsprendžiama. Dalyviai geranoriški ir kantrūs, o tai labai svarbu lektoriui, kuris stengiasi dėmesio skirti kiekvienam dalyviui“, – pasakojo Lieporių filialo lektorė Regina.

Skaitmeninius įgūdžius kviečiami tobulinti dirbantieji, bedarbiai, senjorai, studentai. Kiekvienas gali atrasti jiems rūpimą temą, kuri suteiks naudingų žinių ir padės įgyti naujų įgūdžių. „Ne taip senai atsirado nauja tema „Skaičiuoklė darbui ir namams“, – pasakojo Bibliografijos-informacijos skyriaus lektorė Eglė. – „Tai puiki galimybė pagilinti žinias rečiau dirbantiems „Exel“ programa ar dar tik besiruošiantiems pradėti ja dirbti“.

Galima pasidžiaugti, kad gyventojai aktyviai dalyvauja mokymuose, domisi, kada galima juose dalyvauti. Mokymus veda net 3 profesionalios bibliotekos lektorės, tad kiekvienas dalyvis gali atrasti sau tinkamą laiką, kada gali dalyvauti mokymuose.

Su mokymų temomis galima susipažinti adresu https://mokymai.vipt.lt/.

Į nuotolinius mokymus galima registruotis šiais kontaktais:

(8 41) 55 26 06 arba el. paštu egle.taraseviciene@smsvb.lt;

(8 41) 52 49 96 arba el. paštu ilona.amankaviciute@smsvb.lt;

(8 41) 55 26 57 arba el. paštu regina.verteliene@smsvb.lt.

Bibliotekai atvėrus duris, gyventojai bus kviečiami ir į pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymus Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27), Lieporių filiale (Tilžės g. 36) ir „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10).

Daugiau informacijos apie mokymus: https://www.prisijungusi.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite