Angle down Atgal

Šiaulių mero pavaduotojo pareigoms teikiama Simonos Potelienės kandidatūra

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariams pateikė Simonos Potelienės kandidatūrą eiti mero pavaduotojos pareigas. Simona Potelienė yra Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė nuo 2015m.,  frakcijos „Dirbame miestui“ seniūnė, Savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkė bei Šiaulių miesto savivaldybės Projektų įgyvendinimo priežiūros tarybos ir Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegijos narė.

Simona Potelienė yra ekonomikos mokslų daktarė, Šiaulių universitete (dabar Vilniaus universiteto Šiaulių akademija) baigusi ekonomikos bakalauro ir magistrantūros studijas, vėliau apgynusi socialinių mokslų srities ekonomikos mokslo krypties daktaro disertaciją. Šiuo metu Simona Potelienė vadovauja UAB „Šiaulių vandenys“ Finansų ir planavimo skyriui bei dėsto paskaitas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentams.

„Simona Potelienė yra puiki vadovė ir Tarybos narė, labai gerai suprantanti svarbiausius miesto ir regiono iššūkius bei problemas. Šiauliečiai iš mūsų tikisi ne tik tęsiamų ir tinkamai atliekamų darbų, bet ir aukštos politinės kultūros, glaudaus bendradarbiavimo su bendruomene, todėl ilgametė Simonos patirtis miesto Taryboje yra ypatingai reikšminga. Esu įsitikinęs, jog Tarybos nariai vienbalsiai pritars šiai kandidatūrai ir galėsime tęsti rekordinės apimties darbus mieste dar efektyviau“, – kalbėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

comment Skaitytojų komentarai (4)

Sponsored video

Taip pat skaitykite