Angle down Atgal

Šiaulių krepšinio žvaigždžių diena nukeliama į gegužės mėnesį

Antradienį, kovo 3 d., turėjusi įvykti Šiaulių krepšinio žvaigždžių diena nukeliama į sezono pabaigą gegužės mėnesį. Tokį sprendimą klubo vadovai priėmė pasitarę su treneriais po paskutinių „Šiaulių” rungtynių „Betsafe-LKL” čempionate, taip pat krepšinio teisėjų prašymu.

Mače su Kėdainių „Nevėžiu” sekmadienį šiauliečiams teko verstis be apsinuodijusio Justo Furmanavičiaus, neseniai patirtų traumų padarinius jaučia keli kiti krepšininkai, todėl nuspręsta visą dėmesį skirti vykstančiai kovai dėl vietos atkrintamosiose varžybose, pramogas paliekant sezono finišui. Panaši situacija susiklostė ir moterų komandoje, kuri pergalę Moterų lygos rungtynėse savaitgalį iškovojo į Vilnių nuvykusi ne pilnos sudėties.

Antradienį prasidės ir Regionų krepšinio lygos atkrintamųjų varžybų etapas, taip pat bus žaidžiamos kelios Moksleivių krepšinio lygos rungtynės todėl apie teisėjų trūkumą informavo ir Šiaulių krepšinio teisėjų asociacija.

„Įvertinus visas traumų bei ligų abejose mūsų komandose ir personalo trūkumo aplinkybes, racionaliausia šiuo metu renginį nukeltį į gegužę, kai galėsime miesto bendruomenei padovanoti kokybišką renginį, kuriame pasirodytų visi mūsų krepšininkai. Šiuo metu koncentruosimės į kovas čempionate, kur turime tikslą būti aštuntuke. Tuo tarpu krepšinio dienos renginys taps puikia jubiliejinio sezono pabaigos švente visai mūsų miesto krepšinio bendruomenei”, – sakė klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite