Angle down Atgal

Šiaulių energetikai UAB „Deisima“ mini 7-tąjį savo veiklos gimtadienį!

Šiemet UAB „Deisima“ švenčia savo 7-tąjį gimtadienį. Per šį laikotarpį spėjome jau daug nuveikti ir patobulėti. Darbštus kolektyvas, kuriuo labai didžiuojasi vadovai, ne vienas išmokytas studentas, puikūs rezultatai, naujos sutartys ir didelis darbų frontas – įmonė tikrai turi kuo pasidžiaugti. Ne vienas UAB „Deisima“ dirbantis darbuotojas teigia, kad malonu yra dirbti, kuomet aplink geri kolegos, puiki nuotaika, o po darbų dar ir išvykos, smagus laisvalaikis kartu. Džiaugiasi, kad vadovai mielai dalinasi įmonės transportu ir kitais resursais neatlygintinai, pataria, padeda.

Vienas iš didžiausių įmonės įvertinimų tai 2022 m. sausio 27 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose įteikti „Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2021“. Įmonių socialinės atsakomybės „Oskarais“ vadinamais apdovanojimais įvertintos verslo įmonės už 2021 metų veiklas. Nominacijoje „Šeimai palankiausia darbovietė“ mažų įmonių kategorijoje nugalėjo UAB „Deisima“ – už iniciatyvas, atliepiančias įvairius darbuotojų ir jų šeimų poreikius. Esame laimingi, kad nelikome nepastebėti!
Taip pat mes atnaujinome daugiau nei 480 daugiabučių visoje Lietuvoje! Mūsų įmonė yra stipri rangovė ir subrangovė, kuri savo atliktais darbais padeda sumažinti elektros suvartojimą ir skatina eko energetiką Lietuvoje. Kaip teigia UAB „Deisima“ komercijos direktorė: „Rekomenduojame atlikti elektros skydelių laiptinėse renovaciją, keisti elektros instaliaciją rūsiuose, įrengti šviestuvus su judesio davikliais laiptinėse, įrengti saulės elektrines. Atminkite, kad pašalinti elektros sistemos avarijų sukeltus padarinius gali kainuoti kur kas brangiau nei investuoti į elektros sistemos renovaciją.“
UAB „Deisima“ ne tik dirba, bet ir aktyviai dalyvauja socialinėje veikloje. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunimo augimo ir tobulėjimo. Įmonė suteikia praktikos ir darbo vietą elektrikams, inžinieriams bei administracijos darbuotojams. UAB „Deisima“ vadovai moko ne tik profesinio rengimo centre, bet turi sutartį ir su Šiaulių kolegija, kurioje veda seminarus ugdymo tikslais, taip pat yra Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys ir ne vienos mokymo įstaigos socialinis partneris.
Didžiuojamės galėdami apie UAB „Deisima“ sakyti, kad čia visa reikiama informacija apie elektros įrenginius ir jų panaudojimą vienose rankose: mes siūlome įkrovimo stotelių įrengimą, prijungimą prie elektros vidaus tinklo. Atliekame visus elektros tinklų projektavimo ir įrengimo darbus. Visus projektavimo darbus suderiname su atitinkamomis institucijomis. UAB „Deisima“ montuoja saulės kolektorius ir pajungia privačiuose ir juridiniuose objektuose. Sėkmingai vykdome gatvių apšvietimo atnaujinimo darbus. Mūsų komanda aptarnauja didžiąją dalį gamybos įmonių Šiauliuose bei nemažą jų skaičių visoje Lietuvoje.
Įmonė draudžia savo veiklą, todėl mūsų klientai gali jaustis saugūs. Džiaugiamės, kad per septynis darbo metus dar neteko turėti nekokybiško darbo pasekmių. Taip pat norime padėkoti visiems mūsų partneriams, tiekėjams (UAB „Eco sprendimai“, UAB „Elektrobalt“, UAB „Flamanda“, UAB „Literna“, UAB „Elektros prekės“, UAB „BK grupė“, UAB „Ginestra“, UAB „Gusto prekyba“, UAB „Lemora“) ir gamintojams, kurie teikia medžiagas šiems tiekėjams.
Siekiame būti konkurencinga ir patrauklia įmone. Mes užtikriname kokybiškas paslaugas už protingą kainą! UAB „Deisima“ ir toliau mielai investuos savo laiką ir žinias, kad išugdytų puikius specialistus, kurie sėkmingai neš naudą ne tik Šiaulių miestui, bet ir visai Lietuvai.

UAB DEISIMA
Tilžės g. 68
LT-78157, Šiauliai, Lietuva
Tel. nr.: +370 647 50242
info@deisima.lt
www.deisima.lt

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite