Angle down Atgal į straipsnį

Šiaulių bulvaras šiandien: ar tokio vaizdo iš tiesų tikėjomės?

Skaitytojų komentarai

To vakariui 77.79.32.63
Dar niekas nepaneigė, kad medžiai išskiria deguonį ir sugeria anglies dvideginį. O centre karštomis vasaros dienomis tarša nuolat viršija leistinas normas. Tai kur reikės dingti, norint nuo viešbučio nukakti turgaus? Europos miestai kažką rekonstruodami stengiasi palikti kuo daugiau autentikos, bet mes statome kartuves vietoj šviestuvų- nei šviesos, nei vaizdo, pritaikyta prie pilkos pilkos Prisikėlimo aikštės.

Dalia 77.79.32.63
Šiauliai amžiais neturės istorinės aikštės ar alėjos, nes nuolatiniai atsinaujinimai viską išdraskant jau tapo tradicija.Kažkodėl Paryžiaus Ielisiejaus laukuose auga seni medžiai ir jais niekas nesipiktina. Pas mus atidengiami pliki nutriušę pastatų fasadai. O gal juos irgi planuojama atnaujinti ir nuspalvinti kaip Kopenhagą ar Stokholmą? Abejoju.

Man gražu 172.24.195.170
Šiandien vakare specialiai nuėjau į tvarkomą bulvarą , net dabar statybų stadijoje , man jis gražesnis : daugiau erdvės , labiau nušviestas .Norėčiau kritikų paklausti : kiek teko matyti Europos didžiųjų miestų centrų nu nežinau , kad būtų apaugę senais medžiais aikštės ir pėsčiųjų gatvės ? O kam triukšmas reikalingas , tai aišku , kurie pastatė banko pastatą , kurie valdžią prarado dėlto , kad nieko naujo mieste nenuveikė , al tik savo lizingines mašinas keitė .

Vakar 78.62.191.37
Na va nors vienas iš komentatoriu. Tikrai buvęs užsienyje ir žino,kaip atrodo aikštės ir pėsčiūju taikai. Aš prisipažystu nesu buves užsienyje iš vis prie laisvos lietuvos. Bet tikiu,kad meras ir jo komanda tikrai žino ka daro ir po 2m. ar 3m. Turėsime gražu sutvarkyta šia bulvaro dalį. Labai,labai tuo tikiu. Su pagarba mieli miestiečiai.

Nesuvokiama:( 92.208.199.88
Kiek daug naivių žmonių, viskas taip akivaizdu, nėra šeimininko, knisa visą miestą...iš to neblogai pasipelno kai kas..."Neblogas tas projektas", kodėl žmonių nesupažindino su tuo projektu, apklausų jokių nebuvo, ar gavo kas nors laiškus, kad ketina rausti visą miestą? Europoje su žmonėmis bendraujama,tariamasi, taip niekur nevyksta, o jie dar sako mūsų miestas???

Vakar 78.62.191.37
Pala,pala mielas ponas(-ia). As du metus zinojau,kad taip bus,o kur jus buvote? Pries du metus sis projektas patvirtintas. DU METAI. Tai ilgas metas. Jei ne tokie zmones. Kurie trugdo darbus. Jau jis butu prie pabaigos ejas.,bet tokiu kaip jus deka. Laikas stabdomas ir projektas,kaip sis branginamas 2 praktiskai kartus,o kas vyksta europoje. Visi zino puikiai. Ispanijoje dauzo langus,Prancuzijoje irgi tas pats jau metai. Europa,kaip ir visas pasaulis eina link susinaikinimo. Zmones nori karo,o ne taikos. Tas pats ir Siauliuose. Atsiprasau,kad si kart ne lietuvisko radem,nes is mob. Tel. Kuriame nera lietuvisku raidziu. Su pagarba mieli miestieciai.

Vakar 78.62.191.37
Na va prisėdau prie kompo. Man tai nesuvokiama kas vyksta Ukrainoje kur žuvo per 15000 žmonių ten tai visai. Savus žudo savus. Nesuvokiama kas vyksta Honkonge. Nebežino kaip be sustoti. Dėl nieko. Ir taip visame pasaulyje. Žmonės nori laisvės. Nuo ko? Taip gėjų ir visokių iškrypėlių visur pilni kampai. Dar laisvės duok. Tai visiškai į pievas žmonės nugrybaus. Dar pakentėkime pora trejetų metų. Užaugs jūsų vaikai. Tada išeisi į miestą gausi pendelį į užpakalį ir dar ačiū pasakysi. Viskas bus Lietuvai,kaip valstybei. Dar 15m. ar 20m. ir jos nebebus,jei viskas bus,kaip dabar. AČIŪ už tai jums miestiečiai ir visiems kurie skaito mano šiuos žodžius,ir tikiuosi nors kiek atvedžiau į doros kelia ir Šiauliai gyvuos dar Šimtus metų. Dar tiek pat kaip iki šiol. 750m. ar kiek ten. Jau pasimečiau skaičiuose. Su pagarba mieli miestiečiai.

LRuta 81.7.66.185
Kas čia toks sugalvojo straipsnoi pavadini a. Nu bet glušumo viršūne.Taip toks vaizdas ir buvo tiketinas rekonstrukcijos pradžioje

as 172.24.190.240
Miestas vaidoklis!!!

Vakar 78.62.191.37
Va ką reikia saugoti iš tikrųjų https://www.gismeteo.lt/news/naujienos/10097-siauba-keliancios-girininku-mirtys-rumunijoje-norejo-tik-apsaugoti-miskus-nuo-kirtimu/,o pas mus nors vienas girininkas nukentėjo,kad apsaugoti nors viena Lietuvos mišką. Atvažiuoja ponas pamojuoja eurais pagal nosį. Girininkas ir pasirašo popierius. Kad miškas pono Švedo vardas "IKEA",o daug jis miškų supirko Lietuvoje ir vis kerta,ir kerta ir visiems dzin. Nei valdžios vyrai,nei paprasti gyventojai. Nieko nedaro. https://www.youtube.com/watch?v=FpS2lLuWPZ8 Pažiūrėkite. Su pagarba mieli miestiečiai.

P.S. 193.219.130.163
Medžiai yra neįkainojama vertybė žmogaus aplinkai. Tokie kirtimai iracionalūs ir nepateisinami. Užsakovai nebus pamiršti.

Vakar 78.62.191.37
Taip sutinku dėl medžių. Bet 100 ar kiek ten tų liepų. Tikrai juk nevalo oro pietiniame rajone. Suprantu,jei nuo tų liepų priklaustytu viso miesto oro gerovė. Užsakovai esame mes visi,nes tai mūsų miestas. MŪSŲ MIESTAS. Miestas kuris pagaliau bunda iš letargo miego. Nors kažkas vyksta. Ar jūs tamsta su tuo nesutinkate? Su pagarba.

??? 62.80.226.253
Ar, jei medžiai nevalo oro pietinėje miesto dalyje, tai ir miesto centras turi būti nesaugomas nuo taršos? Ir taip kiekvienais metais skelbiama, kad Šiauliuose yra ryškiai padidėjusi oro tarša kietosiomis dalelėmis, ypač tokių pranešimų padažnėja karštuoju metų laikotarpiu (priešingai, nei skelbia meras, sakydamas, kad tarša didėja šildymo sezono metu dėl individualių namų šildymo ir kad žiemą medžiai be lapų nuo taršos nesaugo), o tai rodo, kad mieste visiškai netiriamos taršos priežastys, miesto valdžia nesirūpina gyventojų sveika ir saugia aplinka. Ne tik neieškoma priemonių taršai mažinti, bet dar kertami medžiai, o vasarą, padidėjus taršai - nelaistomos gatvės.. šiemet žmonės jau piktai reikalavo gatvių laistymo, bet spėkit kiek kartų tai buvo padaryta? Ogi nei karto.. miesto galvos rūpinasi tik savo piniginėmis, o ne miesto žmonėmis..

Vakar 78.62.191.37
Tu nori pasakyti. Kad dabar valdžia nieko nedaro tik rūpinasi savo piniginėmis? O prieš tai dirbančios valdžios dirbo puikiai. Ant tie puikiai,kad miestas ėjo y bankrotą. Dar karta pasikartosi miesto skola buvo 40milijonų euru,o dabar 10milijonų euru. Tai kas rūpinosi savo piniginėmis? Kiek pačiam centre kur tos liepos buvo gyvena žmonių,kurie kūrena kietu kuru,ogi nė vieno,nes ten visi turi centralizuota šiluma. Visa problema yra tame,kad žmonės po vieną važiuoja automobilyje. Šeimoje 2 - 3 mašinos(ne pirmos jaunystės) Visi ratuoti. Va kur didžiausia problema miestuose. Va padarytu centrinė valdžia,kad centre važiuoji tik nuo 2010m. gaminta mašina. Ir centre būtų idealus oras. Su pagarba.

Rytoj 88.119.197.233
O mašinos nuo 2010 metų oro neteršia? :) Ką reikia rūkyt, kad taip kliedėt? Ir kaip nuo mašinos amžiaus priklauso sveikų medžių kirtimas? Tai dabar, kai jau iškirto, gal ir 2009 metų mašinomis leisi važinėt, išminčiau? ;)

Vakar 78.62.191.37
Kas maziau tersia? BMW x3. Ar senas golfiukas 1990m.? Sveikas medis yra 50 - 60m.,kaip ir zmogus nuo 60m. Prasideda bedos su sveikata. Taip ir medis nuo tokiu metu serga visokiom ligom. Ar tu su tuo nesutinki? Su pagarba.

as 172.24.190.240
turbut pas pati masina 2010 metu :D kodel tada iskart ne nuo 2019?

Vakar 78.62.191.37
Gerbiamas Aš. Deja,kad ir,kaip norėčiau sėsti už vairo,bet deja negaliu to daryti. Todėl aš naudojuosi "Busturo" teikiamomis paslaugomis. Kurie pastaruoju metu labai patogūs ir vėluoja tik 2 ar daugiau minučių ir tai dėl ne jų keltės. Tikrai nesu pragėręs teisių ar kitokį eismo įvykį sukėlęs žmogus. Su pagarba.

Kas čia per kvailas dramatizmas? 193.219.168.126
Ar tokio vaizdo iš tiesų tikėjomės? Iš kur tokie durni klausimai, kai dar niekas nepadaryta, tik medžiai iškirsti?

kit 90.131.40.116
Vyksta statybos, islieti pamatai, ateina vienas ir sako ar tokio namo mes tikejomes ? :)

Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite