Angle down Atgal

Šiaulių bulvaras šiandien: ar tokio vaizdo iš tiesų tikėjomės?

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Vyksta paskutiniai liepų iškirtimo darbai Šiaulių bulvare. Šiandien vaizdas vienoje iš gražiausių miesto vietų nedžiugina net tų, kurie pasisakė už senų medžių naikinimą.

Dar birželio mėnesį Šiaulių miesto gyventojai sužinojo, jog bulvare nebeliks senųjų liepų. Gyventojai pasidalino į dvi stovyklas: vieni džiaugėsi bulvaro atsinaujinimu, kiti – piktinosi dėl sveikų medžių iškirtimo. Tačiau nei kelis kartus vykusios visuotinės akcijos, nei kreipimąsis į teismą nesustabdė Šiaulių miesto savivaldybės.

„Nors ir buvau už senų liepų iškirtimą, nes norėjosi gražesnio bei tvarkingesnio vaizdo, dabar sutrikau. Keliaudama miesto bulvaru ir žvelgdama į vietas, kuriose dar neseniai žaliavo medžiai, suspaudė širdį, aplankė dviprasmiški jausmai. Vaizdas atrodo tragiškai. Policijos pareigūnai aplink suka ratus, matyt, tikėtasi dar vieno piketo ar žmonių susibūrimo. Mintyse kyla daug klausimų, bet svarbiausias – kiek dar ilgai matysime tokį vaizdą? Daug pažįstamų sako, kad stengiasi aplenkti miesto bulvarą, nes dabartinė situacija kelia nemalonius jausmus. Manau, kad po šiandien darysiu taip ir aš. Per daug negatyvių jausmų. Lieka tik tikėtis, kad bulvaro atnaujinimo projektas bus įgyvendintas laiku ir naujasis vaizdas džiugins bei leis pamiršti gyventojų nuoskaudas" - pasakoja skaitytoja.

Daugiau skaitykite: Policija sulaikė Šiaulių bulvare prie kertamo medžio prisirakinusią moterį

comment Skaitytojų komentarai (20)

Taip pat skaitykite