Angle down Atgal

Šiaulietės mergaitės svajonė išpildyta su kaupu

Per lapkričio 6 d. vykusią Pyragų dieną Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai vaikų svajonėms įgyvendinti suaukojo 120 eurų.

Įstaigos kolektyvas per tinklalapį www.vaikusvajones.lt susirado šiaulietę mergaitę, kurios didžiausia svajonė – nauji žieminiai batai. Vos spėjus pareikti norą išpildyti pradinukės iš Šiaulių svajonę, su izoliatoriaus darbuotojais susisiekė socialinė darbuotoja ir pasiūlė mūsų atstovams kartu su mergaite ir jos mama nueiti ir išrinkti batus. Kolektyvas šią gražią misiją atlikti pavedė vieno iš įspūdingiausių Pyragų dienos kepinių autorei Saugumno valdymo skyriaus jaunesniajai specialistei Dianai Makauskienei.

Vaikiškų drabužių parduotuvėje už suaukotą sumą, padedama mamos ir D. Makauskienės mergaitė galėjo išsirinkti ne tik žieminius batus, bet ir žieminę striukė, liemenę, suknelę, žieminę kepurę, šaliką, pirštines, šiltas šlepetes. Pardavėjai taip pat prisidėjo prie šios gražios akcijos – už avalynę ir drabužius suteikė net 20 eurų nuolaidą. Mergaitę džiugino tai, kad viską galėjo išsirinkti pati, todėl drabužiai ir avalynė nebus padėti į spintą, o noriai dėvimi.

Mažoji šiaulietė, matuodamasi nupirktus rūbus ir avalynę, jautėsi labai laiminga. Mergaitė mamai ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojams, dalyvavusiems svajonių pildymo akcijoje, džiugai minėjo, kad išsipildžius svajonei jaučiasi „kaip tikra mados karalaitė“. Šeimoje iš viso auga penki vaikai.

Jaunesnioji specialistė D. Makauskienė pažymėjo, kad svajonės išpildymo diena tapo švente ne tik šiai mažai mergaitei, bet ir visam Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvui, nes nėra didesnės laimės, kaip matyti besišypsantį, laimingą vaiką.

Pirkinių krepšiais nešinos mergaitė ir jos mama nuoširdžiai padėkojo Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojams, prisidėjusiems prie mažosios šiaulietės svajonės įgyvendinimo.

Tai ne pirmoji gerumo akcija, kurioje dalyvauja Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai: pernai vargingiau gyvenančius šiauliečius Kalėdų proga pakvietė kartu su įstaigos kolektyvu apsilankyti Šiaulių dramos teatro spektaklyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite