Angle down Atgal

Šiauliečių vasaros greitis - 100 km/h

Penktadienio vakarą Šiauliuose, Žemaitės gatvėje, kur leidžiamas greitis 70 km/h, pareigūnai išaiškino per 10 pažeidėjų skriejusių 100 km/h ar didesniu greičiu.

Dviejų eismo juostų kelias (nuo viaduko) daugeliui vairuotojų atrodo patogus įsibėgėti, nors pasiaiškinimų teko išgirsti pačių įvairiausių. Vienas po kito sustabdyti du BMW vairuotojai (100 ir 113 km/h greitis) sakė, kad ką tik nusiplovė automobilį ir greitai važiavo, kad vėjas nupūstų vandens lašus. Kiti teisinosi, kad juos skubėti „spaudė“ kiti vairuotojai, o kai kurie į spidometrą tiesiog nežiūrėdavo ir sužinoję savo greitį gerokai nustebo.

Greičio kontrolė buvo vykdoma ir ketvirtadienį. Tąkart didžiausias – 107 km/h greitis fiksuotas Dubijos gatvėje, kur leidžiama 50 km/h.

Per abu vakarus nubausti 35 greičio mėgėjai. Daugiausiai (17 vairuotojų) greitį viršijo nuo 21-30 km/h. Taip pat surašyti 2 protokolai už tamsintus stiklus, 2 buvo be privalomojo civilinės atsakomybės draudimo.

Taip pat penktadienio popietę maždaug 2 val. pareigūnai dirbo Tilžės – Aušros g. sankryžoje, netoli Ginkūnų. Čia patikrinta per 200 vairuotojų. Visi buvo blaivūs.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite