Angle down Atgal

#Šiauliai šviečia

Šiaulių miesto savivaldybės tarybai patvirtinus Reprezentacinių Šiaulių miesto festivalių ir sporto renginių sąrašą, žinomiausiems ir masiškiausiems renginiams paskirta ir dalinė parama iš miesto biudžeto. Siekiant padindinti jų žinomumą, vyksta ir reklaminė kampanija „Šiauliai šveičia“.

Nacionalinės televizijos žiūrovai jau turėjo galimybę pаmatyti nuo gegužės mėnesio tam tikrais periodais transliuojamą reklaminį intarpą su šūkiu „Šiauliai šviečia“ ir kvietimu daugiau informacijos apie renginius mūsų mieste ieškoti svetainėje www.siauliai.lt. Daugelis šiuos vaizdo klipukus pastebėjusių jau suprato, kad jų pasirodymas LRT televizijos eteryje sufleruoja apie artėjančius svarbius miesto kultūros ar sporto renginius.

Rudenėjančiuose Šiauliuose didžiųjų renginių šiek mažėja, tačiau šį mėnesį, rugsėjo 27 d., Šiaulių arenoje vyks vaikų, jaunimo, suaugusiųjų kūrybiško, aktyvaus laisvalaikio užimtumo idėjų paroda „#Tavo PIN kodas“.

Spalio mėnesį simpatiškas Šiaulių miesto logotipas – stilizuotas šaulys – LRT televizijos ekranuose bus pastebimas artėjant įspūdingoms žirgų konkūrų varžyboms. Pasaulio žirgų konkūrų taurės etapas, kurio metu Šiaulių arenoje paskleidžiama daugybė tonų smėlio ir paruošiamas žirgų sportui reikalingas pagrindas, vyks spalio 10–13 dienomis.

Lapkričio–gruodžio mėnesiais trumpi reklaminiai intarpai „Šiauliai šviečia“ kvies į šiuolaikinio meno ir mados festivalį „Virus`24“( lapkričio 15 d. – gruodžio 14 d.) ir renginių ciklą „Šiauliai Smart“ (lapkričio 28−30 d.).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite