Angle down Atgal

Šiaulėnų vištų „siaubas“ jau pas mus!

Kaimo gyventojai gali lengviau atsikvėpti, o mums nusirito akmuo nuo širdies… Mama ir dar dvi jau paauglės kalytės, gyvenusios apleistoje skylėtoje daržinėje ne tik nebegaudys vištų, bet ir nebeatsives daugiau šuniukų, kurie kaip kokie laukiniai žvėriukai bijo žmogaus…

Pagarba Pakruojo komunalinio ūkio darbuotojams, kurie nevežė šuniukų pas save, o paskambino Sandrai Ovčinikovienei iš Šeduvos, besirūpinančiai ten patenkančiais beglobiais. Ačiū, Sandra, kad esi tokia! Toje pačioje daržinėje buvo prisiglaudęs, o gal svečiavosi ir didžiulis šuo. Šis pasiliko pas Sandrą voljere, o trys mergiotės, be galo gražios, atvyko į Šiaulių letenėlę.

Šiaulėnų istorija prasidėjo jau beveik prieš metus, kai kažkas atsivežė šią gražią jauną kalytę ir paleido. Genama iš kiemų, ji prisiglaudė senoje daržinėje, tarp visokių rakandų atsivedė ir išaugino bene šešis vaikus, tempdama vištas iš gyventojų. O kas jai beliko daryti, jei žmonės galvoja, kad jei nešers, tai nepripras. Bet kur pasidės? Belieka mirti badu, arba susirasti maisto… Prieš Naujuosius metus mums pavyko sugauti tris mažylius, kurie jau ir namus rado.

Norisi paprašyti- žmonės, jei pas jus atklydo šuniukas, reiškia esate neblogas žmogus. Reiškia, jis pasirinko jus ne šiaipsau- jis prašo pagalbos. Neatstumkit jo, pamaitinkit ir tada ieškokim išeities. Norisi tikėti, kad ši istorija nors kiek pamokanti ir gyventojai daugiau nebedarys tokių klaidų.

Beje, mama labai jauki, visiškas gėris. O ir kailis gražus! Na, kaimiškas vištas teks pamiršti, bet nugarėlę kartais nupirksim. Šiaulių letenėlė gyvuoja tik JŪSŲ, gerieji žmonės, dėka. Be jūsų paramos tiesiog negalėtume keliauti pirmyn ir gelbėti viso regiono beglobių.

Norite paremti „Šiaulių letenėlės“ veiklą?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite