Dianos Kuprytės, Lauritos Mačanskytės ir Deivido Janulio nuotr.
Angle down Atgal

Šeštadienį šiauliečių stende apsilankė net du Lietuvos prezidentai

Šeštadienį Šiaulių krašto kūrėjų stende „TayKayKaa“ apsilankė net du prezidentai – Gitanas Nausėda ir Dalia Grybauskaitė. Prezidentui Gitanui Nausėdai šiauliečių stendo atstovai įteikė ir šiauliečių kūrybos dovanų.

Šeštadienį „Litexpo“ salėse susidarydavo kamščiai, kad kartais tapdavo nebeįmanoma praeiti – tiek į šią kultūros šventę susirinko žmonių. Šiaulių stende stende kamščių nebuvo, bet svečių ir įdomių pokalbių – begalė.

Stende„TayKayKaa“ šeštadienį svečiavosi Robertas Semeniukas, pristatęs naująjį albumą „Backstagestories“, apie kūrybą pasakojo atlikėja bei dainų kūrėja Dangė, Jievaras Jasinskis pristatė naująjį grupės „Reinless“ albumą „434“, grupė „Vladas ir Mėnulio fazė“ pristatė albumą „Kylam su saule“, Edita Gumauskaitė papasakojo apie festivalį „Folk LT“, savo kūryba dalinosi slemeris, poetas Kasparas Gruslys, Girmantė Vaitkutė papasakojo apie ilgai lauktą džiazo albumą „Upės“, Giedrė Kilčiauskienė pristatė savo albumą „Nuolat pildoma“, iš Latvijos atvykęs grupės „Very Cool People“ narys Elvijs Grafcovs pristatė savo grupės naujienas, Arnas Grušas kalbėjo apie grupės „Kieno miške kankorėžiai“ naujienas, grupės „Ritmas kitaip“ vadovas Arūnas Banys pasidalino kolektyvo nuotaikomis ir darbais, Vidas Bareikis pristatė savo albumą „Ežero dugne/ Ant bangos“, stende taip pat svečivosi ir mintimis apie kūrybą dalinosi grupė „5:05“, legendinio filmo „Kažkas atsitiko“ režisierius Artūras Pozdniakovas, grupės „Garbanotas“ narys Mantas Joneikis ir Jonas Narbutas aka Kabloonak pristatė savo vinilinę plokštelę, o grupė „shishi“ pasidalino savo albumo naujienomis. Stendą aplankė ir šiaulietis VIrgis Stakėnas.

Sekmadienis, matyt, jau bus ramesnis, bet transliacijos vyks ir toliau. Jas galite stebėti „Šiaulių naktų“ „Facebook“ paskyroje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite