Angle down Atgal

Šeštadienį į Vingio parką Vilniuje sugužės moterys iš visos Lietuvos: startuos jau aštuntasis „Moterų bėgimas”

Šeštadienio vakarą, 19 val., Vilniuje, Vingio parko takeliais pasipils bėgikės: prasidės kasmetinis „Moterų bėgimas“.Pusvalandžiu anksčiau, 18.30 val., mažieji bėgikai savo jėgas galės išbandyti „Pritt“ vaikų bėgime.

Jau aštuntą kartą į moterims skirtą sporto renginį susirenkančioms dalyvėms sostinėje nubėgti 5 kilometrai reiškia daug daugiau nei sporto varžybas. „Moterų bėgime“ moterys ir merginos susitinka palaikyti, padrąsinti bei motyvuoti viena kitą.

„Šiuo renginiu norime paskatinti mergaites, merginas ir moteris įveikti savo asmeninius iššūkius, pajusti bendruomenišką dvasią ir stiprybę bėgant drauge“, – sakė renginio organizatorius Darius Valavičius.

Pasak jo, kiekvieną kartą „Moterų bėgimo“ diena užsipildo pačiomis geriausiomis emocijomis – renginio dalyvės tuo pasirūpina. Čia merginos ir moterys švenčia draugystę ir moterišką solidarumą.

Bėgime kartu dalyvauja mamos su dukromis, seserys, pusseserės, geriausios draugės, kolegės. Kartu įveikdamos simbolinius 5 kilometrus jos ne tik pabrėžia moterų judėjimo svarbą, bet ir sutvirtina tarpusavio ryšį.

Daugiausia dalyvių, kaip ir kasmet, į renginį užsiregistravo iš Vilniaus, tačiau į sostinę taip pat atvyks bėgikės iš Kauno, Panevėžio, Jonavos, Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų ir miestelių.

5 kilometrų trasa vingiuos Vingio parko takeliais – dalyvės bėgs vieną 5 kilometrų ratą. Startas ir finišas moterų lauks prie pat estrados.

Numatomi minimalūs eismo ribojimai: šeštadienį nuo 8 iki 21 val. bus uždarytas tik įvažiavimas į Vingio parką iš Geležinio Vilko gatvės.

Renginio programoje jau nuo 16 valandos žadamos pramogos renginio dalyvėms ir palaikantiems. Bėgimo miestelyje prie estrados įrengta pagrindinio renginio rėmėjo „Decathlon“ poilsio ir laisvalaikio zona, kurioje lauks badmintonas ir paplūdimio tenisas, „Neptūno“ veiklų zona su pusiausvyros išbandymu, „Vilnius sveikiau: geros savijautos biuras“ kvies visus norinčius išsitirti pėdą bei pasidaryti kūno sudėties analizę, „Pritt“ vaikų zonoje mažųjų lauks animatoriai su jiems skirtomis pramogomis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite