Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „Jack Ryan“

Pastaruoju metu tenka dažnai matyti draminių serialų rekomendacijų, todėl šįkart pasiūlysime kiek kitokį! “Tom Glancy’s Jack Ryan” arba tiesiog “Jack Ryan” pristatomas kaip politinis trileris apie amerikiečių CŽV slaptuosius agentus. Perskaitę žodį “politinis” nenusiteikite ilgiems dialogams kabinetuose ar konferencijų salėse. Žinoma, jų yra ir čia, kitaip nepavyktų sulipdyti viso veiksmo mišinio, tačiau pateikimas kitoks: nuobodžiauti nebus kada!

Trumpai apie patį serialą: pagrindinį veikėją Džeką Rajaną įkūnijantis aktorius John Krasinski (daugeliui galbūt žinomas iš populiariojo mistinio trilerio „A Quiet Place“ ir šiemet pasirodysiančio jo tęsinio „A Quiet Place 2“) vaidina CŽV analitiką, atskleidžiantį teroristų komunikacijos verpetus, besidriekiančius nuo Artimųjų Rytų (Sirija, Libanas, Jordanija), per Europą (Prancūzija) iki pačių JAV. CŽV būstinei ir vadovams, atsižvelgiant į kokybišką patirtį ir asmeninius gebėjimus, nelieka nieko kito, kaip paskirti Džeką ir jo skyriui vadovaujantį Džeimsą Gryrą (akt. Wendell Pierce) vadovauti tyrimo komandai, narpliojančiai Islamo terorizmo voratinklį, vykstant į karčiausius su minėta teroristų grupe susijusius taškus.

Negalima nepaminėti ir teoristų lyderį Suleimaną įkūnijančio aktoriaus Ali Suliman vaidybinio darbo. Šaltakraujiška ramybė ir kiek ginčytina meilė savo šeimai ir pasekėjams taip pat verti atskiro komentaro. Tačiau plėstis apie patį turinį daugiau neverta dėl scenarijaus neatkleidimo priežasčių.

Apie serialo kokybę taip pat byloja ir kelios 2019-ųjų metų Kino apdovanojimų nominacijos, tarp kurių Ekrano aktorių gildijos apdovanojimų nominacija už išskirtinį pagrindinio aktoriaus vaidmenį draminiame seriale, taip pat „NAACP Image Award“ nominacija geriausiam antro plano aktoriui draminiame seriale. Na, o jei skaitydami šį post‘ą vis dar dvejojate, ar verta pradėti žiūrėti, dar viena Ekrano aktorių gildijos apdovanojimų nominacija už išskirtinį kaskadinių triukų atlikimą televizijos seriale šį klausimą uždaro.

P.S. Komentuojančius prašau tiek po šiuo postu, tiek apskritai po bet kuriuo kitu puslapio post’u niekada neišdavinėti filmo ar serialo scenarijaus ir palikti šį sužinojimo malonumą patirti pirmąkart žiūrintiems. Sėkmės visiems!

Apžvalgos autorius Agnius Atstopas

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt5057054/

Daugiau lietuviškų kino recenzijų rasite čia: „Kas gero ekranuose?“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite