Angle down Atgal

Serialai „Karūna“ ir „Mandalorietis“ šiemet surinko po 24 „Emmy“ nominacijas

Transliavimo platformos „Netflix“ serialo apie britų karališkąją šeimą Karūna“ (The Crown) naujausias sezonas ir „Žvaigždžių karų“ mokslinės fantastikos pasauliui priklausantis „Mandalorietis“ (The Mandalorian) iš platformos „Disney+" šiemet pretenduoja net į 24 prestižinius „Emmy“ apdovanojimus, antradienį paskelbė organizatoriai.

Šie du serialai dominuoja dramos kategorijose, o kitas „Disney+" kūrinys, mini serialas „WandaVision“, surinko 23 nominacijas.

Tuo metu „Apple TV+" komedijos „Ted Lasso“ pirmasis sezonas sulaukė 20 nominacijų.

„Hulu“ distopinė drama „Tarnaitės pasakojimas“ (The Handmaid's Tale) gavo 21 nominaciją, kaip ir jau daug metų „Emmy“ statulėles šluojanti televizijos NBC satyrinė laida „Saturday Night Live“, bendrą savo nominacijų skaičių išplėtusi iki kone 300.

Dėl geriausio draminio serialo vardo „Karūna“ ir „Mandalorietis“, be kitų, varžysis su „Netflix“ kūriniu „Bridgerton“ ir „Tarnaitės pasakojimu“.

Visi trys ankstesni „Karūnos“ sezonai buvo nominuoti šioje kategorijoje, bet taip ir nelaimėjo. Geriausio draminio serialo kategorijoje nėra nugalėjęs ir joks kitas „Netflix“ kūrinys.

Be to, „Karūnos“ aktoriai nominuoti geriausių draminių serialų aktorių kategorijose, įskaitant princesę Dianą suvaidinusią Emmą Corrin (Emą Korin), princą Charlesą (Čarlzą) įkūnijusį Joshą O'Connorą (Džošą Okonorą) bei Margaret Thatcher (Margaret Tečer) vaidmenį atlikusią Gillian Anderson (Džilian Anderson).

Tuo metu antrasis „Mandaloriečio“ sezonas surinko nemažai nominacijų techninėse kategorijose.

Per amerikiečių aktoriaus ir komiko Sedriko Linksmintojo (Cedric the Entertainer) vedamą ceremoniją bus pagerbti geriausi televizijos produktai, sukurti unikaliais, pandemijos paveiktais metais, filmuoti laikantis griežtų ribojimų dėl COVID-19. Balso teisę turi apie 25 tūkst. Televizijos akademijos narių.

73-ąją „Emmy“ apdovanojimų ceremoniją rugsėjo 19-ąją tiesiogiai iš Los Andželo, kur statulėlės bus įteikiamos laureatams gyvai, transliuos televizija CBS.

Ceremonija, į kurią susirinks „riboto dydžio nominantų ir jų svečių auditorija“, žymės sugrįžimą į tam tikras normalias vėžes. Pernai „Emmy“ apdovanojimų ceremonija buvo transliuojama iš tuščio teatro, o nominantai ir laimėtojai dalyvavo vaizdo ryšiu iš savo namų ar susibūrimų, vykusių laikantis socialinio atstumo, nes Los Andžele vis dar galiojo griežti suvaržymai dėl koronaviruso.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite