Angle down Atgal

Sergamumas COVID-19 liga Panevėžyje nemažėja

Remiantis naujausiais Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Panevėžyje sergamumo COVID-19 liga rodiklis 100 tūkst. gyventojų siekė 1294,8 atvejo. Šis skaičius rodo, kad sergamumas nemažėja, panevėžiečiai raginami išlikti itin atsakingais.

 

„Bendra situacija tiek šalyje, tiek Panevėžyje negerėja, kasdien skaičiai didėja, tad tikrai turime rimtai į tai žiūrėti. Jei šiandien kiekvienas iš mūsų nesergate koronaviruso liga, tai dar nereiškia, kad nesirgsite ja ir rytoj. Dar kartą prašome gyventojų būti itin atsakingais ir laikytis visų karantino metu įvestų ribojimų bei reikalavimų. Panevėžiečių prašome mažinti apsilankymų viešose vietose skaičių, vengti susibūrimų, laikytis saugaus 2 metrų atstumo, dezinfekuoti rankas, dėvėti veidą dengiančias apsaugos priemones – šiuo metu tai pagrindinė prevencinė priemonė“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sveikatos poskyrio vedėjas Mindaugas Burba.

Svarbu, kad Panevėžyje veikiančių įvairios įstaigos, įmonės ir toliau laikytųsi maksimalių priemonių, siekiant apsaugoti savo darbuotojus nuo susirgimo koronavirusu bei vadovautųsi Sveikatos apsaugos ministerijos parengtu prevencijos priemonių sąrašu dėl COVID-19 kontrolės. Taip pat gyventojai kviečiami naudotis koronaviruso plitimui stabdyti skirta mobiliąja programėle KORONA STOP LT. Programėlė fiksuoja galimą kontaktą su užsikrėtusiuoju koronavirusu, kontakto trukmę bei riziką ir taip įspėja gyventojus apie jiems galintį kilti pavojų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite