Angle down Atgal

Sekundė pliusams: mitai ir tiesa apie NT brokerius

Naujoje podcast'o Sekundė pliusams dalyje nekilnojamojo turto (NT) brokerė Ernesta Lunskytė dalijasi pasitikėjimą brokerių darbu griaunančiais mitais. Vis dar atsiranda nemažai abejojančių, ar verta naudotis jų paslaugomis.

Vienas iš labiausiai paplitusių mitų apie NT brokerius – jie tenori suvesti pardavėją su pirkėju ir daugiau nenori nieko daryti. „Tai didžiausias mitas, kurį noriu paneigti, nes brokerių pridėtinė vertė yra kur kas didesnė nei pirkėjui atrakinti duris ir palydėti pas notarą“, – sako E. Lunskytė.

Brokeriai daro iš tiesų daug neretai nematomo darbo: nuo skelbimo paruošimo iki teisinių dalykų sprendimo. Tokia pagalba naudinga nekilnojamojo turto pardavėjui, nes taupomas jo laikas ir finansai.

Neretai manoma, kad brokerio samdyti neverta, kadangi tai tik pinigų švaistymas. Mėgėjiškas būsto pardavimas arba nuoma gali pridaryti problemų.

Šiuos ir kitus mitus apie NT brokerius podcast'e apžvelgia klaidingais mitais apipintos profesijos atstovė E. Lunskytė. „Galbūt esate girdėję ir kitų mitų apie brokerius? Padiskutuokime“, – kviečia brokerė.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite