Angle down Atgal

Sekundė pliusams: bendraudami su kitais įgyjame išminties

Naujoje podcast'o Sekundė pliusams dalyje vidinių pokyčių trenerė Simona Ampiainen kalba apie žmones. „Gyvenime sutinkame įvairiausių žmonių – mums mielų, neutralių ir tokių, su kurais vengiame bendrauti“, – sako trenerė. Pasak jos, vertinti kitus iš malonu ir nemalonu, patogu ir nepatogu pozicijos yra pernelyg siaura. Trenerė vadovaujasi nuostata, kad mūsų gyvenime nėra neteisingų žmonių.

Kiekvienas sutiktasis mums pasitarnauja. Kiekvienoje situacijoje galime ne tik ko nors išmokti, bet ir įgyti išminties. Tam, kad taptume išmintingais, reikia skirti laiko savirefleksijai.

„Vienas nuostabiausių savireflekcijos būdų yra dienoraščio rašymas. Dienos pabaigoje galime sau užduoti klausimą, ko išmokome ir kokios mūsų savybės išryškėjo. Kokia mane auginanti žinutė yra šioje situacijoje ir kokią išmintį noriu pasiimti?“ – pasakoja S. Ampiainen.

Ar iš tiesų esame tokie, kokiais norime būti? Vertindami kitų poelgius iš stebėtojo perspektyvos įgyjame išminties. Trenerė pataria įsivaizduoti, kad esame brandūs stebėtojai, duodantys įžvalgą ne apie save, o apie kitus.

Daugiau apie trenerę ir kaip išmokti kiekvienoje situacijoje įgyti išminties sužinokite: www.laimedarbe.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite