Angle down Atgal

Sekundė pliusams: 5 populiariausi mitai apie paskolas būstui

Naujoje tinklalaidės „Sekundė pliusams“ dalyje nekilnojamojo turto (NT) brokerė Ernesta Lunskytė kalba apie paskolas būstui. „Kokie mitai sklando norintiems pasiskolinti?“ – klausia brokerė ir sako apžvelgsianti 5 gajausius mitus.

„Vienas labiausiai paplitusių mitų – niekam neįdomu jūsų lizingai, telefono sąskaitos ir kiti piniginiai įsipareigojimai bei uždelsimas apmokėti paslaugas“, – sako E. Lunskytė. Bankams tai įdomu ir aktualu, jie tikrina būsimą kredito klientą.

Visgi, kiekvienas įrašas paskolos nesuteikimo nekainuos. Būsite vertinami kaip mažiau patikimi klientai, galimai skolinimo paslaugą gausite brangiau.

Visi bankai ir kredito unijos turi prieigą prie Lietuvos banko paskolų rizikos duomenų bazės, kurioje tikrinama buvusi klientų kredito istorija.

Vienam iš sutuoktinių imant paskolą, dėmesio sulauks ir kitas – jie abu bus tikrinami bankų, nebent bus pasirašę vedybinę sutartį.

„Retesnis mitas – kredito istoriją galima pataisyti ir tuo užsiima specialios agentūros“, – dar vieną mitą pateikia NT brokerė. Ji perspėja, kad tokios paslaugos yra sukčių pinklės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite