Angle down Atgal

Sėkmės Lozanoje linkėta jaunajam Ignalinos biatlonininkui

Sausio 2 dieną septyniolikmetis Ignalinos biatlonininkas Darius Dinda išlydėtas į Lozanoje (Šveicarija) sausio 9-22 dienomis vyksiančias trečiąsias Jaunimo žiemos olimpines žaidynes.

Jaunąjį sportininką sveikino ir sėkmingų startų bei taiklių šūvių linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė. „Džiaugiamės ir linkime drąsos, pasitikėjimo savimi bei sėkmės, o svarbiausia – sveikam sugrįžti...“,– sakė meras. Sportininką ir jo trenerį Karolį Baltakį taip pat sveikino Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas, Sporto skyriaus vadovas Jonas Paslauskas.

Darius Dinda mokosi Ignalinos gimnazijos 11-oje klasėje. Sportuoja kaip biatloninkas šešerius metus. Dariaus tėtis Darius jaunystėje yra iškovojęs Lietuvos slidinėjimo čempiono vardą, sesė Raminta taip pat biatlonininkė, sesuo Donata – slidininklė. Darius Dinda – vienas iš šešių olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovausiančių biatlonininkų. Tai svarbus sportininko asmeninių pasiekimų ir įdėto darbo įvertinimas.

Sportininkai į žaidynes išskrenda pirmadienį. Sėkmės linkėta ir Dariaus treneriui Karoliui Baltakiui, kuris palaikys sportininką ir bus atsakingas už tinkamą slidžių parengimą. Žaidynėse bus vykdomos 8 sporto šakų ir 16 disciplinų varžybos, kuriose iš viso dalyvaus 1 880 atletų iš 70 valstybių. Jų amžius – nuo 15 iki 18 metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite