Angle down Atgal

Seimo pirmininkė: jau kitą savaitę pozicijos ir opozicijos dialogo grupė galės pradėti savo darbą

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad dar ketvirtadienį opozicijai pakvietus nedelsiant sudaryti pozicijos bei opozicijos dialogo darbo grupę, jau penktadienį ji kreipėsi į frakcijų seniūnus dėl atstovų delegavimo.

„Šiandien, atsižvelgdama į opozicijos prašymą sudaryti Dialogo grupę esamai situacijai spręsti, frakcijų seniūnų paprašiau deleguoti atstovus į ją. Kitą savaitę Dialogo grupė jau galės pradėti savo darbą“, – feisbuke rašė V. Čmilytė-Nielsen.

ELTA primena, kad ketvirtadienį dėl pasipiktinimo valdančiaisiais susivienijusi opozicija parengė rezoliuciją, kurioje pateikti ambicingi siekiai. 

Opozicija reikalauja Seimą besibaigiančioje pavasario sesijoje visą dėmesį skirti tik būtiniausių ir neatidėliotinų socialinių ir ekonominių klausimų sprendimui.

Taip pat opozicijos atstovai kreipiasi į Lietuvos Respublikos prezidentą, kviesdami įvertinti pasitikėjimo žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku klausimą, ir ragina valdančiuosius spręsti dėl jo atstatydinimo. Taip pat ragina Seimo pirmininkę V. Čmilytę-Nielsen pasitikrinti, ar ji vis dar turi pasitikėjimą Seime, bei kviečia į atvirą dialogą dėl tolesnio Seimo darbo, kviesdama nedelsiant sutarti dėl naujos politinės kultūros ir sudaryti pozicijos bei opozicijos dialogo darbo grupę.

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite