Angle down Atgal

Savivaldybės jaunimo reikalų taryba tobulina kompetencijas

Š. m. lapkričio 15 d. Šalčininkų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariai dalyvavo Savivaldybių jaunimo reikalų tarybų veiklos stiprinimo konsultacijoje, kuria siekiama motyvuoti tiek savivaldybės, tiek jaunimo atstovus aktyviau įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus ir kitas veiklas.

Konsultacijoje, kuria vedė lektorius Mantas Zakarka, dalyvavo Jaunimo reikalų tarybos nariai: Savivaldybės administracijos ir jaunimo atstovai.
Trumpai prisistatę ir aptarę, ko tikisi iš konsultacijos, Jaunimo reikalų tarybos atstovai turėjo galimybę susipažinti su idealiu Šalčininkų jaunimo reikalų tarybos veiklos modeliu. Lektorius supažindino su sėkmingais kitų savivaldybių Jaunimo reikalų tarybų pasiekimais, pateikė siūlymus ir idėjas, kaip Šalčininkų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba galėtų prisidėti prie jaunimo politikos įgyvendinimo savivaldybėje.

Šalčininkų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos atstovai taip pat turėjo galimybę pasidalinti savo pasiekimais.
Konsultacijos metu pateikta informacija buvo naudinga tiek Jaunimo reikalų tarybos atstovams, tiek geresnės rajono jaunimo politikos vizijos formavimui. Teliko kibti į darbus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite