Angle down Atgal

Savivaldybėje svečiavosi bendrijos „Viltis“ nariai

Baigiamasis renginys minint rajone Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, kuri šiemet tapo visos savaitės renginių, skirtų šiai progai, ciklu, įvyko savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, kur atidaryta Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ narių Arūnės Stacevičiūtės fotografijų paroda „Žvilgsnis į gamtą“ ir Laimutės Butanavičiūtės rankdarbių paroda „Deimantinė svajonė“.

Parodos atidarymas tapo nuoširdaus rajono savivaldybės vadovų, savivaldybės administracijos darbuotojų ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ narių – negalią turinčių vaikų ir jų tėvų bendravimo, patirčių dalijimosi, problemų aptarimo renginiu.

Parodos atidaryme dalyvavusi rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė palinkėjo visiems viltiečiams bei tiems, kurie kiekvieną dieną yra šalia jų, sveikatos, tvirtybės siekiant savo gyvenimo tikslų, optimizmo. Padėkos raštais ji apdovanojo parodos autores Laimutę Butanavičiūtę ir Arūnę Stacevičiūtę. Taip pat Rasą Banevičienę bei Editą Navickienę – už nuoširdžią pagalbą ir aktyvų dalyvavimą Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ veikloje, svarbų indėlį į šios bendrijos narių tobulėjimą ir augimą.

Gėlėmis ir aplodismentais gimtadienio proga buvo pasveikintas Lazdijų rajono garbės pilietis, „Vilties“ padalinio mūsų rajone iniciatorius ir ilgametis vadovas Vytautas Stacevičius.

Renginio metu koncertavo Lazdijų meno mokyklos Veisiejų filialo akordeonistai, vadovaujami Irinos Gudebskienės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite