Angle down Atgal

Savivaldybėje susitikimas su verslo atstovais

Į Zarasų rajono savivaldybės Didžiąją salę praėjusį ketvirtadienį susirinko rajono verslininkai. Jie čia susitiko su rajono Savivaldybės, administracijos vadovais, specialistais. Šio susitikimo tikslas – išgirsti ir aptarti Savivaldybės veiklos gaires, siekiant gerinti investicinę aplinką ir verslo sąlygas rajone, pakalbėti ir apie palankesnių sąlygų verslui kūrimą. Savivaldybės vadovai norėjo išgirsti verslininkų pageidavimus, poreikius ir galimybes plėtoti verslą, išsiaiškinti kuo gali padėti savivaldos institucijos. Šis renginys skirtas Verslo dienai.

Susitikimo dalyvius sveikino rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas. Jie apibūdino sąlygų verslui kūrimo tendencijas ir galimybes rajone, kvietė visus bendrauti ir bendradarbiauti, teikti pasiūlymus ir pageidavimus, skatinti verslo ir savivaldybės institucijų bendradarbiavimą.

Rajono Savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja Renata Sipavičienė dalijosi mintimis apie smulkaus ir vidutinio verslo skatinimą Zarasų rajono savivaldybėje, viešų erdvių atnaujinimą didinant vietovės trauką ir gerinant sąlygas verslo plėtojimui Zarasuose. Teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas, Savivaldybės vyriausiasis architektas Evaldas Ulianskas pristatė verslui palankias teritorijas Zarasų mieste.

Su situacija Zarasų savivaldybės darbo rinkoje susitikimo dalyvius supažindino Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Zarasų skyrius vedėja Virginija Abramavičienė.

Rajono Savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo skyriaus kompiuterinių sistemų administratorius Vitalijus Ščerbakovas apibūdino nuotolinio darbo įgyvendinimo rajone projektą ir nuotolinio darbo perspektyvas bei galimybes.

Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės tarybos pirmininkas Egidijus Bukelskis dalijosi mintimis su susitikimo dalyviais apie šios grupės veiklos aktualijas. Jo mintis pratęsė Zarasų-Visagino regiono vietos veiklos grupės vadovas Arvydas Veikšra.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė supažindino verslininkus su organizuojamais rajone mokymų ir konsultacijų renginiais.

Už darbo vietų įkūrimą dalyvaujant Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programoje mero padėkos raštais apdovanoti Žemės ūkio kooperatyvas „Sartų lankų jautiena“, individuali įmonė „Indala‘, MB Grilio restobaras, MB „Dermadenta“, UAB „Dalbėra“ ir verslininkas Darius Kilbauskas. Pagal šią programą sukurta arba bus sukurta devyniolika darbo vietų. Padėkos raštus jiems įteikė rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius.

Susitikimo metu užsimezgė įdomi diskusija apie Zarasų verslo perspektyvas, apie palankesnių sąlygų vietiniam verslui kūrimą. Verslininkai kalbėjo apie savo poreikius ir galimybes plėtoti verslą, išreiškė pageidavimus rajono Savivaldybei.

Apibendrindamas susitikimo darbą, jo dalyvių išsakytas mintis, mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius džiaugėsi, kad šis dalykinis renginys pavyko ir rajono valdžia išklausė verslininkų pageidavimus, pasiūlymus, vertingas mintis. Mero pavaduotojas išreiškė viltį, kad panašūs dalykiški susitikimai vyks ir ateityje.

Petras Ivanovas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite