Angle down Atgal

Savivaldybėje patirtimi dalinosi „Misija Sibiras’19” dalyvis Marijus Štilinis

Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi ir Karagandos apylinkėse sukaupta patirtimi dalinosi projekto „Misija Sibiras’19” dalyvis Marijus Štilinis.

Marijus Savivaldybės posėdžių salėje susirinkusiems renginio dalyviams papasakojo apie Karagandos apylinkes, atrastus lietuvių kapus, statomus atminimo simbolius bei savo rankomis koplytstulpius.

Lektoriaus pasakojimai ne tik leido pajusti artėjančios Lietuvos Nepriklausomybės dienos atkūrimo dvasią, bet pažadino ir Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio prisiminimus apie jo paties dalyvavimą projekte 2014 m.

Misija Sibiras yra ypatingas būdas prisiminti kaip mūsų senoliai mylėjo ir vertino Lietuvą. Žinau tai, nes pačiam teko garbė 2014 m. būti šio projekto dalyviu. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-čio likus vos kelioms dienos Savivaldybėje apsilankė ir savo patirtimis dalinosi 2019 m. ekspedicijos dalyvis Marijus Štilinis. Šio šviesaus žmogaus pasakojimas apie Karagandos apylinkes sužadino mano paties prisiminimus ir gilų jausmą, kad visi projekto dalyviai esame viena didelė šeima“, – socialiniame tinkle Facebook rašė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

Dėkojame svečiui už išskirtines emocijas ir nuostabiai praleistą laiką.

Andriaus Kulino ir projekto „Misija Sibiras“ nuotraukos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite