Angle down Atgal

Savivaldybėje diskutuota aktualiais Globos centrų veiklos klausimais

Socialinės paramos skyriaus iniciatyva Vilkaviškio rajono savivaldybėje įvyko Marijampolės regiono savivaldybių administracijų Socialinių paslaugų skyrių vedėjų ir Globos centrų funkcijas vykdančių įstaigų atstovų susitikimas.
Šio susitikimo tikslas – aptarti, su kokiais iššūkiais susiduria kiekviena savivaldybė, vykdant Globos centrų funkcijas.

Vilkaviškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė kalbėjo, kad tokie susitikimai ypač svarbūs, nes leidžia globos centrų atstovams pasidalinti gerąja patirtimi dirbant šį atsakingą darbą bei prie bendro stalo iš pirmų lūpų išgirsti apie kylančias problemas ir rasti būdus, kaip jas išspręsti.
Susitikimo metu nuspręsta parengti ir pasirašyti bendradarbiavimo sutartį tarp savivaldybių. Sutartyje turėtų būti numatyta galimybė bendradarbiauti tarpusavyje trūkstant specialistų, organizuojant įvairius mokymus ar supervizijas globėjams (rūpintojams), ruošiant atestuotus socialinius darbuotojus ir pan.
Globos centrų tikslas – skatinti globą (rūpybą) šeimose, įvaikinimą tais atvejais, kai vaikas negali augti savo biologinių tėvų šeimoje bei teikti konsultacinę, psichosocialinę pagalbą globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams, įtėviams ar asmenims, ketinantiems jais tapti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite