Angle down Atgal

Savivaldybė aiškinasi, ar Vilniuje nedingo vaikai, kol kas tokių duomenų neturi

Sostinės policijai aiškinantis galimą nepilnametės pagrobimą, miesto savivaldybė teigia renkanti informaciją apie galėjusius dingti vaikus, kol kas tokių duomenų neturima.

„Savivaldybė dalyvauja paieškos procese. Socialiniams darbuotojams, kurie dirba su šeimomis patiriančiomis socialinius rizikos veiksnius, ir auginančius panašaus amžiaus mergaites, pavesta susisiekti ir aplankyti šias šeimas ir teikti informaciją“, – teigiama BNS atsiųstame atsakyme.

Pasak savivaldybės, ketvirtadienio naktį vienoje globos įstaigoje buvo pasigesta auklėtinės, tačiau ji buvo surasta ir jau yra namuose.

Sostinės mokyklos taip pat renka informaciją, apie šiandien neatėjusius ir nelankančius mokyklos vaikus.

Jokios įtartinos ar nerimą keliančios informacijos, kuri galėtų būti susijusi su policijos atliekamu tyrimu, kol kas nebuvo gauta.

Trečiadienį Vilniuje gavus pranešimą apie galimai pagrobtą mergaitę pradėtas ikiteisminis tyrimas, jos intensyviai ieškota visą ketvirtadienio naktį, bet iki šiol policija teigia nenustačiusi nei vaikų dingimo atvejų, nei savo vaikų pasigedusių tėvų.

Apie 19 val. 14 min. pranešta, kad Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės sidabrinės ar geltonos spalvos automobilį užsienietiškais numeriais galėjo būti įsodinta apie 11–12 metų mergaitė.

Policija teigia sulaukusi šimtų piliečių pranešimų, informacijos, ji tikrinama, gyventojų prašoma ir toliau kreiptis. Galimo įvykio įvykio vietą ketvirtadienį apžiūri policijos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, apklaustos kelios dešimtys liudytojų.

Vilniaus apskrities policija ketvirtadienį 15 valandą rengia spaudos konferencija, kur žada pateikti patikslintą informaciją dėl įvykio.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite