Angle down Atgal

Saviizoliacijos pažeidimų nenustatyta, tačiau prievolės dėvėti apsaugines veido kaukes nesilaiko daugumą gyventojų

 Šį savaitgalį policijos pareigūnai tikrino, kaip asmenys laikosi saviizoliacijos taisyklių, rekomendacijų ir prievolės dėvėti aspaugines veido kaukes. Pastebėta, kad nesilaiko reikalavimo viešose vietose dėvėti apsaugines kaukes. Primename, kad nuo rugsėjo 25 d. Raseinių rajone privalomas asmens apsaugos priemonių, dengiančių nosį ir burną, dėvėjimas viešose atvirose ir uždarose erdvėse. 

 Raseinių r. policijos komisariato viršininkas Artūras Košikas informavo, kad saviizoliacijos pažeidimų nenustatyta, tačiau padaugėjo piktybiškų, melagingų iškvietimų. Bendruoju pagalbos centro telefonu kreipęsi asmenys pranešė klaidingą informaciją dėl saviizoliacijos taisyklių nesilaikymo. Policijos pareigūnams atvykus jokių pažeidimų nebuvo nustatyta. Norime atkreipti gyventojų dėmesį, kad tokie iškvietimai kainuoja labai brangiai – trukdo policijos pareigūnų darbą ir apsunkina tiesioginių funkcijų vykdymą.

   A. Košiko teigimu, iš viso COVID-19 liga užsikrėtė 17 Raseinių r. policijos komisariato darbuotojų. Šiai dienai iš jų yra pasveikę 3 asmenys, kitiems atliekami pakartotiniai tyrimai. Atsižvelgiant į žmogiškųjų iteklių trūkumą, Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas padeda raseiniškiams patruliuoti ir palaikyti viešąją tvraką. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite