Angle down Atgal

Sąvartynas bendrijoje tebegyvuoja!

Išėjau pasivaikščioti Minijos pakrante (sodininkų bendrijoje „Minija“, nusileidusi Birutės g.). Ten pasukus buvo sunku prieiti iki vandens.

Kiek prisimenu, prieš kelerius metus laikraštyje „Banga“ buvo straipsnis ir nuotraukos apie šiukšlyną sodo sklype prie upės. Ten buvo rašoma, kad duotas terminas susitvarkyti ir skirta bauda. Manau, niekas neįvyko, niekas nebekontroliavo, nes šiuo metu ten baisu. Smalsumo vedama grįžau ir praėjau sodo keliuku pro tą sodo sklypą. Taip tikrai neturėtų būti. Ten – atliekų sąvartynas. Ten visko – nuo baldų, buitinės technikos iki polistireno dėžių, už tvoros žaliojoje zonoje stovi mašinų laužai. Ar mes taip prižiūrim gamtą? Kaip kaimynai ten gyvena, ten tikriausiai knibždėte knibžda žiurkės ir visokie kitokie gyviai, tikras ligų šaltinis. Gal tai reikėtų vėl viešinti, bausti ar dar kažką daryti, nes taip neturėtų būti.

Prašau sureaguoti į šį pareiškimą. Jį parašiau ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui, ir Klaipėdos regiono Aplinkos apsaugos departamentui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite