Angle down Atgal

Savanorystė keičia jaunų žmonių gyvenimus

Vis dažniau jauni žmonės renkasi užsiimti savanoryste, kur gali ne tik atrasti save, bet ir padėti bei suteikti džiaugsmo kitiems. 

Šiauliuose jaunimo reikalų departamento organizuojamoje ilgalaikėje savanorystėje asmuo turi būti apsisprendęs skirti savo laiką visuomenei ir jos reikmėms, nesitikint jokio piniginio atlygio.

Savanoriai per 6 mėnesius nuo 2020 metų liepos iki gruodžio mėnesio atliko 240 valandų pagalbos ar praktikos savo pasirinktoje organizacijoje. Kiekviena savanorio pasirinkta organizacija skirtinga ir akcentuoja vis kitokias vertybes.

Savanoris Vismantas pasirinko savanoriauti Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyboje. Tai įstaiga, kurios pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas švietimo darbuotojams, kitiems specialistams, suaugusiems ir jaunimui aktyviai mokytis visą gyvenimą, tenkinant pažinimo, lavinimosi, profesinių kompetencijų plėtojimą bei saviraiškos poreikius.

Tarnyba neapsiribojo tik savo miesteliu, ji pradėjo vykdyti mobilų darbą su jaunimu aplink Šiaulių rajono vietoves: Verbūnus, Gruzdžius, Gilvyčius, Varputėnus, Žarėnus ir Šakyną. Organizacija ieško gebančio bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis savanorio, kuris būtų tikra pagalba siūlant įvairias veiklas, susijusias su renginių, seminarų, mokymų organizavimu.

Kaip Vismantui sekėsi savanoriauti ir kokias užduotis jis vykdė, galite pasižiūrėti vaizdo įraše: 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite