Angle down Atgal

Savaitgalį Vilniuje šurmuliavusioje Knygų mugėje – išskirtinis dėmesys Lazdijų krašto atstovams

Keturias dienas trukusioje Vilniaus knygų mugėje 2020 Lazdijų kultūros centro stendas ir rašytojai iš Lazdijų krašto sulaukė ypatingo dėmesio.

Pirmą kartą Knygų mugėje įsikūrusioje Lietuvos kultūros centrų salėje savo stendą pristatė ir Lazdijų kultūros centro kolektyvas. Stendas buvo skirtas būsimoms Kalniškės mūšio 75-osioms metinėms. Išskirtinio, lankytojus unikalumu stebinusio stendo lankytojai galėjo išsirinkti sau slapyvardžius, jiems buvo įteikiami Laisvės kovotojo pažymėjimai bei Rudaminoje gaminti moliniai medaliai. Stendo lankytojams buvo pristatomas ir Kalniškės mūšio pažintinis takas bei kitos, toje vietovėje vykstančios veiklos. Tačiau tai dar ne viskas – Lazdijų kultūros centras mugėje pristatė ir meninę programą „Su lietuviška laisvės dvasia“, kuri nepaliko abejingų. Nieko keisto, kad būtent mūsų krašto stendą lankytojai ir komisijos nariai išrinko geriausiu, o jį aplankė net Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

„Didžiuojuosi ir žaviuosi mūsų krašto kultūros centro darbuotojais. Jie neįtikėtinai kūrybingi, talentingi ir vieningi, neabejotinai verti apdovanojimo bei lankytojų komplimentų“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė, pridūrusi, kad ne mažiau malonu buvo pabendrauti ir su iš Lazdijų krašto kilusia rašytoja Jovile Jurkonyte. „Žinau, kad iš mūsų krašto rašytojų mugėje buvo ir daugiau. Dėkoju jiems visiems už tai, kad savo kūriniais garsina mūsų kraštą. Kitąmet pasistengsiu aplankyti visus“, – kalbėjo merė.

Ketvirtadienį Vilniaus knygų mugėje lankėsi ir Lazdijų rajone dirbantys bibliotekininkai iš mugės parsivežę daugybę teigiamų emocijų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite