Angle down Atgal

Savaitgalį dažniau patruliuos policija

Šiandien (2020-03-27) nuspręsta ir suderinta, kad, siekiant apsaugoti gyventojus nuo koronaviruso grėsmės – imtasi dar griežtesnių priemonių mieste. Šį savaitgalį mieste patruliuos vienas papildomas Kėdainių rajono policijos komisariato ekipažas. Jis dirbs kartu su Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnais. Bus fiksuojami karantino pažeidėjai.

Primename, kad negalima būriuotis viešosiose vietose, parkuose, aikštėse ir skveruose daugiau kaip 2 asmenims. Vaikai, paaugliai ir jaunimas turi būti prižiūrimi suaugusiųjų ir taip pat nežaisti, nevaikščioti viešose vietose daugiau kaip po du. Ir, be to, privalo laikytis saugaus atstumo.

Nesilaikant KARANTINO reikalavimų ir kitų nurodymų – šalyje galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka gali būti taikomos – administracinė ir baudžiamoji – atsakomybės.

Gyventojai, jeigu pastebite karantino tvarkos pažeidimus arba netinkamą žmonių elgesį, kreipkitės visą parą nemokamu Viešosios tvarkos skyriaus telefonu 8 800 41 510 arba skambinkite tiesiai 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite