Angle down Atgal

Savaitė iki čempionato - ką žinome apie B grupės komandas

Liko savaitė iki Šiauliuose, vasario 21-23 dienomis vyksiančio 2020 metų Europos moterų riedulio uždarų patalpų Trophy čempionato. Tai yra antrasis pagal pajėgumą Europos čempionato divizionas. Praėjusiais metais „Šiaulių Ginstrektė-ŠSG“ komanda „Trophy“ divizione užėmė penktą vietą, užpernai šiaulietės buvo patekusios į stipriausiųjų ketvertuką ir užėmė ketvirtą vietą.

„Pagal pajėgumą mes dažniausiai taip būname per vidurį, neiškrentam iš antrojo pagal pajėgumą diviziono, tačiau šiek tiek ir pritrūksta, kad pakiltume į aukščiausiąjį divizioną. Šiemet turime tikslą patekti į stipriausiųjų ketvirtuką, kadangi žaisime namų arenoje, savo sienos, savi žiūrovai“,- teigė Treneris V.Vaičeliūnas.

Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į dvi grupes po keturias komandas.

A GRUPĖ

Gaziantep Polisgücü SK (Turkija)

HC Rotweiss Wettingen (Šveicarija)

HF Lorenzoni Bra (Italija)

Hockey Klub Zelina (Kroatija)

B GRUPĖ

Douai HC (Prancūzija)

SK Slavia Prague (Čekija)

Waterloo Ducks HC (Belgija)

Šiauliai Ginstrektė ŠSG (Lietuva)

„Šiaulių Ginstrektė-ŠSG“ komandos vyriausiojo trenerio Vaidoto Vaičeliūno pasiteiravome, ar praeityje teko susidurti aikštėje su čempionate dalyvausiančiomis komandomis. Pirmiausia – aktualiausia B grupė, kurioje kovos ir Lietuvos čempionės.

PRANCŪZIJA

„Prancūzės ruošiasi lauko riedulio olimpinėms žaidynėms, kurios 2024 metais vyks jų šalyje, todėl jau dabar šiai sporto šakos plėtrai šalis skiria labai daug dėmesio daug dėmesio skiria. Su Prancūzijos rinktine žaidėme Slovėnijoje šią vasarą. Mūsų merginos labai gerai sužaidė, tačiau pabaigoje teko pripažinti varžovių pranašumą 3:4. Klubiniame lygmenyje labai senai žaidėme su Prancūzijos komanda, gal prieš kokius dešimt mėtų esame prieš juos laimėję. Na, o ši komanda mums bus nežinomas arkliukas ir nežinome, ko iš jų laukti“- prisiminimais dalinosi V.Vaičeliūnas.

ČEKIJA

„Kalbant apie Prahos „Slavia“ komandą, tai išplaukia nekokie prisiminimai. Vienas iš skaudžiausių vyko visiškai nesenai. Iki mačo pabaigos likus žaisti kelias minutes pirmavome, tačiau per dvi minutes praleidome du įvarčius ir pralaimėjome. Su čekėmis esame dažnai žaidę, tačiau jos mūsų komandai yra neparankus varžovas. Visų pirma jos mus lenkia fiziniu pasirengimu, o taip pat daugelis žaidėjų yra labai patyrusios. Čekės pačios organizuoja nemažai turnyrų, o taip pat vyksta į kaimynines šalis, kuriose žolės riedulys taip pat itin populiarus. Prieš svarbiausius startus būna sužaidžiamos ne vienos kontrolinės rungtynės, kurios leidžia itin gerai pasirengi turnyrams“,- teigė V.Vaičeliūnas.

BELGIJA

„Apie Belgijos rinktinę turime ne pačių geriausių prisiminimų. Prieš du metus žaidėme ir pralaimėjome kelių įvarčių persvara. O su Belgijos klubu dar neteko paskutiniais metais susitikti. Žinau tiek, kad Belgijoje riedulys yra labai aukštam lygyje. Nors jie ir skiria lauko rieduliui daugiau dėmesio nei salės, tačiau ir salėje mus lenkia“,- pasakojo V.Vaičeliūnas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite