Angle down Atgal

Sausio 26-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio 26-oji – Tarptautinė muitinių (muitininkų) diena.

Tarptautinė muitinės diena švenčiama nuo 1983 metų. 1952 metais pradėjo veikti Muitinių bendradarbiavimo konvencija. Tuomet Briuselyje dėl bendradarbiavimo tarėsi 17-os Europos šalių muitinių tarnybų vadovai.

Sausio dvidešimt šeštoji, sekmadienis – 26-oji metų diena (paskutinė 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 340 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas;

rytoj: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

poryt: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė.

****************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.21, leidžiasi 16.42. Dienos ilgumas – 08.21.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Silpnos, bet nuolatinės pastangos leidžia baigti bet kokį pradėtą darbą“ (O. Mandino).

***************

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, draugauti. Sugebėsite mobilizuotis ir padaryti gerą įspūdį pašnekovams, publikai. Gana prieštaringai klostysis meilės reikalai.

JAUTIS. Ši diena žada nekasdienius susitikimus, tačiau ne visi jie džiugins. Venkite kontaktų su tais, kurių nemėgstate. Internetu galite gauti žinią, kuri sukels nerimo.

DVYNIAI. Neblogai pasijusite, jei turėsite progą kur nors išvykti, pakeisti aplinką. Ne tik studijuojamų mokslų teorijų vingrybės, bet ir senosios filosofinės tiesos šiandien jums taps artimesnės ir suprantamesnės. Labiau įžvelgsite paslėptą prasmę.

VĖŽYS. Gali apimti nerimas, kad nebevaldote situacijos. Galbūt prisigalvosite tariamų grėsmių. Suimkite save į rankas, pasikalbėkite su psichologiškai įžvalgiu žmogumi ar nueikite į kokį renginį.

LIŪTAS. Šios dienos teikiamą įžvalgą galite išnaudoti gana naudingai – stenkitės suprasti konkurentus, jų motyvus bei žmones, su kuriais jus sieja ypatingi jausmai ar reikalai. Galite padaryti netikėtų atradimų.

MERGELĖ. Šiandien galite nemažai nuveikti savo ūkyje. Noriai gilinsitės į asmenines ir partnerio problemas. Tikriausiai visiškai arba beveik neklysite, galvodami apie savo arba vaikų perspektyvas, sveikatos būklę.

SVARSTYKLĖS. Ši diena skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, nešvaistykite pinigų abejotiniems malonumams.

SKORPIONAS. Jums labai norėsis pabūti su mylimu žmogumi, sieksite dvasinio ir fizinio intymumo. Beje, kažkas gali mėginti jumis pasinaudoti arba patys būsite linkę elgtis nelabai etiškai, kad gautumėte ko norite.

ŠAULYS. Šiandien daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Jūsų komunikabilumas darys dvejopą poveikį: viena vertus, suartins su kitais, leis kai ką išsiaiškinti, kita vertus, gali paskatinti apkalbas, intrigas.

OŽIARAGIS. Kils noras puošti ir dailinti savo aplinką. Pasižymėsite geru skoniu, meniniu suvokimu, todėl tai, ko imsitės, bus prasminga. Be to, galite sulaukti daug dėmesio iš brangaus jums žmogaus.

VANDENIS. Pasižymėsite išaugusia iniciatyva, kūrybingumu. Galimas netikėtas pasiūlymas. Kita vertus, nepulkite jo priimti neįvertinę keliamų sąlygų ir savo galimybių.

ŽUVYS. Gali būti, kad ši diena iškels į paviršių tai, kas slypėjo nežinioje, taps aiškiau, ko turite siekti, į ką orientuotis. Gali pavykti išsiaiškinti emocinę, jausminę dilemą.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite