Angle down Atgal

Sausio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio vienuoliktoji – pirmadienis, 11-oji metų diena (pirmoji antrosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 354 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Audrius, Vilnė, Marcijonas, Stefanija;

rytoj: Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė;

poryt: Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.38, leidžiasi 16.15. Dienos ilgumas – 07.37.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tarp vargšo ir bankrutavusio yra didžiulis skirtumas. Bankrotas yra laikinas dalykas, o skurdas visam gyvenimui“ (R. Kijosakis).

***************

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien tiktų ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas. Galima virtuali romantiška intriga.

JAUTIS. Jums tikriausiai nuriedės akmuo nuo širdies, nes pagaliau kažkaip išsispręs skolos ar kitoks nuosavybės, draudimo, mokesčių, verslo investicijų klausimas.

DVYNIAI. Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą ir galėsite tikėtis draugiškumo. Galbūt sulauksite realios partnerio paramos ar protegavimo.

VĖŽYS. Darbo reikaluose gali kiek susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių nuomonės bei interesai. Jūs turite sąjungininkų, gerbėjų, esate svarbūs, todėl nesinervinkite. Nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis.

LIŪTAS. Ši diena gali būti smagi, nuotaikinga, nors atsiras jums oponuojančių, kritikuojančių. Regis, pasižymėsite kūrybingumu, šmaikštumu ir tai suteiks žavesio. Visgi būkite atsargūs, nes kibs infekcijos, grės traumos.

MERGELĖ. Kantriai trauksite dalykinių, materialinių ir buitinių problemų naštą. Galbūt domėsitės techninėmis, ūkinėmis prekėmis, apie tai diskutuosite. Bet kuriuo atveju tai įneš konkretumo į situaciją. Galimos meilės pagundos, flirtai arba džiugins vaikai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gana sklandžiai bendrausite su įvairiais žmonėmis. Turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus užsakymo ar informacijos. Galbūt čia jums pasitarnaus giminaičiai, seni draugai ar pažįstami. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai, namai būtų saugūs.

SKORPIONAS. Ši diena žadins ūpą tvarkytis, rūpintis namais, šeima, artimųjų sveikata. Tam tikslui galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Jeigu ieškote nekilnojamojo turto varianto ar uždarbio šaltinio, šiandien būsite ypač aktyvūs.

ŠAULYS. Šiandien būsite aktyvūs, patrauklūs, todėl lengvai atsidursite dėmesio centre, tapsite įvykių ar kalbų ašimi. Pasitikėjimas savimi, iškalba bei jūsų įtaka kitiems jums labai padės siekti numatyto tikslo.

OŽIARAGIS. Šiandien gana gera bus jūsų komercinė uoslė, vaizduotė, stipresni meilės, užuojautos ir empatijos jausmai. Tačiau bendravimas bei būtinybė skubėti jus vargins labiau nei įprastai.

VANDENIS. Ši diena gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje arba patys jų aktyviai sieksite. Regis, pradės daugėti aiškumo, kas jums tiktų ir ką sugebėtumėte. Tam jus gali įkvėpti daug pasiekusios asmenybės pavyzdys.

ŽUVYS. Šiandien jums geriau seksis, jeigu dirbdami rimčiau įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Kita vertus, pernelyg neuždelskite, nepaskęskite smulkmenose, o jei reikia, paprašykite pagalbos.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite