Angle down Atgal

Sapaliojimai toliau tąso nervus

Perskaičiau „Bangoje“ apie miesto želdynų pertvarkymą ir už galvos susiėmiau. Kad Gargžduose gali būti įgyvendinti su logika prasilenkiantys sprendimai, įsitikinome pamatę, kur pastatyti naujieji atokvėpio suoliukai. Tie, kurie tuos sprendimus lemia, arba tyčiojasi, arba labai ambicingi ir užsispyrę kaip ožiai.

Kiek kartų žmonės piktinosi ir vis dar piktinasi tom kvailom kadagių kalvom prie Gargždų PSPC! Gal jau laikas imtis proto valdininkams ir atsižvelgti į kritiką. Bet ne – jie mat kadagius ant kalvų atsodins, vaistažolių sėklų pabers. Aikštelės didesnės nebus, vadinasi, niekas iš esmės nepasikeis.

O kuo bus „apželdinti Žemaitės gatvės žalieji plotai“? Pati seniūnija stena, kad nėra kam prižiūrėti želdinių, bet prisigalvoja ir ten, kur nereikia, kur neprigyja, o jei ir prigis, pasirodys, nėra kam ravėt. O aplink juos reikės ir žolę nupjaut. Tik nesugalvokit vėl tų nelaimingų kadagių prikaišiot kiekvienam žingsny.

Kasmet lementavojama, kad vienmetės gėlės daug kainuoja. O 12 tūkst. eurų Klaipėdos gatvės želdinių pertvarkymo projektui parengti? Kiek už tokius pinigus būtų galima pasodinti gėlių ne tik į vazonus, visokius krioglius, kuriais tenka pridengti „Raudonąją aikštę“ prie Kultūros centro, ar paskaičiavot? Kuo bloga buvo pavasarį tulpių, vėliau našlaičių, o vasarą ir rudenį ledinukių gyvatėlė? Atgyveno? Seniūnas sako, kad ateina laikas keistis. Gal tai reikėtų taikyti ne tik želdynams?..

Tiesa, straipsnyje buvo minimas žolės pjovimas. Ji greit pasišoks visur, ir parkelyje prie „Vaivorykštės“ apžels palei takus, kur vestas apšvietimas, besimėtantys plytgaliai, akmenys – viskas, kas buvo iškasta. Miesto šeimininkas būtų pasirūpinęs tą žemę išlyginti, akmenis surinkti, bet Gargžduos jo nėra. Tikėkimės, po žolės pjovimo visi darbininkai liks gyvi ir sveiki.

Naujai valdžiai senoji paliko daug problemų. Smagu būtų, kad jas padėtų spręsti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite