Angle down Atgal

Santykių numerologija: apskaičiuokite suderinamumą pagal pažinties datą

Numerologija apima daugelį gyvenimo sričių ir bando skaičiais paaiškinti kai kuriuos dalykus. Ar patikėsite skaičių magija – priklauso tik nuo jūsų. Tačiau numerologiją galima pritaikyti ir santykiams. Išsiaiškinkite, koks jūsų poros skaičius, ar suderinami esate ir kokių sunkumų gali iškilti kuriant bendrą gyvenimą.

Poros skaičius apskaičiuojamas pagal pažinties datą – dieną, kai susitikote pirmą kartą. Tiesiog sudėkite visus datos skaitmenis tol, kol gausite skaičių nuo 1 iki 9. Pvz., jei susitikimas įvyko 2018-01-31, tai skaičiuosime taip: 2+0+1+8+0+1+3+1=16, 1+6=7. Poros skaičius yra 7.

Skaičių reikšmės:

Vienetas

Šiam poros skaičiui priklausantys partneriai dažniausiai lengvai randa bendrų interesų ir ambicijų. Šios poros retai konfliktuoja ir dažnai suvienija jėgas, kad pasiektų savo tikslus. Meilei pakenkti gali tik konkurencija, tačiau jei jos nėra, tada pora bus stipri ir abu žmonės laimingai gyvens kartu, krausis turtus, tobulės ir padės vienas kitam. Aplinka taip pat gali pakenkti santykiams, todėl šio skaičiaus poroms labai svarbu apsisaugoti nuo išorės įtakos.

Dvejetas

Šį skaičių atitinkantys santykiai yra paremti romantika, jausmais ir švelnumu. Tokios poros sudaro tvirtas santuokas ir pasižymi stipria meile. Tačiau joms koją gali pakišti skuba, nesaugumas ir noras viską gauti čia ir dabar. Apakinti šių dalykų partneriai dažai ima vienas kitą kaltinti ir išprovokuoja konfliktus. Tie, kurie išmoksta įsiklausyti į savo antrąją pusę, ieškoti kompromisų ir džiuginti vienas kitą, sukuria idealias šeimas.

Trejetas

Šis skaičius reiškia tvirtus ir stabilius santykius. Tokiose porose nėra vietos rimtiems konfliktams ir nesutarimams, nes jos geba tartis ir rasti optimalius sprendimus. Laikui bėgant, jausmai gali atvėsti, todėl partneriams būtina retkarčiais paįvairinti kasdienybę ir įdėti pastangų, kad aistros ugnis neužgestų. Šis aspektas yra vienintelė galima santykių nutrūkimo priežastis. Apskritai skaičius trys rodo darnias sąjungas, kuriose partneriai rūpinasi vienas kitu, nepamiršdami atsižvelgti ir į savo poreikius.

Ketvertas

Šį skaičių apskaičiavusios poros pasižymi lengvumu. Abu partneriai mėgsta bendrauti ir dažniausiai tokie santykiai užsimezga tarp žmonių, kurie jau seniai pažįstami, tačiau neiškart suprato, kad yra vienas kito sielos draugai. Santykiai vystosi lėtai, tačiau yra tokie stiprūs, kad gali atlaikyti bet kokį išorinį spaudimą. Poros, kurių skaičius yra keturi, turėtų bijoti pavydžių žmonių ir kiek įmanoma mažiau dalintis asmeninio gyvenimo detalėmis su kitais. Nepamirškite, kad tyla prisideda prie laimingų santykių, o visiškas atvirumas gali lemti žiaurias pasekmes.

Penketas

Penki vadinamas laiminguoju numeriu, nes jis globoja gražias, stipriai mylinčių širdžių sąjungas. Šis skaičius daro teigiamą poveikį partneriams, sustiprina jų dėmesingumą ir rūpestį išrinktajam. Tokiose porose ​​meilė dažniausiai grindžiama impulsu – poreikiu nuolat judėti ir nenoru gyventi monotonišką gyvenimą. Tokios aistringos poros gali perdegti, tačiau bendras hobis dažnai padeda išsaugoti meilę. Galimybė pabūti vienam su savimi padeda partneriams nuraminti emocijas ir rasti kompromisus.

Šešetas

Šiam skaičiui priklausanti įsimylėjėlių sąjunga dažnai susiduria su pavydo apraiškomis. Partneriai neretai tampa savininkiški ir nenori „dalintis“ savo išrinktuoju su likusiu pasauliu. Šiuo atžvilgiu kyla daugybė konfliktų, kurie galiausiai sunaikina gražią meilę. Todėl pravartu išmokti pasitikėti partneriu ir ieškoti kompromisų. Tada pora gyvens laimingai ir neužgoš abipusės meilės nereikalingu pavydu ir nepasitikėjimu.

Septynetas

Šį skaičių apskaičiavusias poras dažniausiai sudaro žmonės, kurie nepasižymi aktyvumu ir stipriomis emocijomis. Jų pasaulis nėra grįstas nei aistromis, nei pavydu, nei emocijų audromis. Tokias sąjungas dažniausiai sudaro žmonės, įpratę būti atsakingi už save, eiti savo keliu. Šių porų stiprybė slypi visiškame ir neribotame pasitikėjime vienas kitu, gebėjimu nesikišti į vienas kito reikalus ir be žodžių suprasti savo partnerio poreikius.

Aštuonetas

Skaičius aštuoni yra vadinamas nenuspėjamu. Šio skaičiaus globojama pora prilygsta svyruojančiam bokštui. Aistros, verdančios tokiuose santykiuose, dažnai baigiasi tragiškai, tačiau po kurio laiko partneriai vėl susieina draugėn. Ne visi gali atlaikyti tokias sūpuokles. Porai pavyks sukurti tvirtus santykius, jei partneriai išmoks valdyti emocijas ir bus tikri, kad rado patikimą gyvenimo partnerį, su kuriuo gali kurti šeimą.

Devynetas

Šio skaičiaus globojama pora gali būti stipri, jei partneriai santykių pradžioje nusiims rožinius akinius. Devyni yra atsakingas už iliuzijas ir fantazijas, todėl partneriai idealizuoja savo išrinktąjį ir dažnai fantazuoja, mieliau užmerkdami akis į tikrovę. Todėl dažnai įsimylėjėliai nusivilia, supratę, kad jų pramanyta meilė iš tikrųjų neturi nieko bendra su realiu gyvenimu. Neįmanoma išvengti tokių sukrėtimų, jei visą laiką gyvenate savo fantazijų pasaulyje.

Ar santykių numerologija padėjo geriau suprasti save, savo išrinktąjį ir jūsų santykius?

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite