Angle down Atgal

Santaros klinikose gydomi 155 koronavirusu sergantys pacientai

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose gydomi 155 COVID-19 sergantys pacientai, iš jų 31 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Iš 155 sergančiųjų - 1 vaikas. Tokius lapkričio 26-osios ryto duomenis pateikia klinikos.

Iš visų COVID-19 gydomiems pacientams skirtų stacionaro vietų Santaros klinikose užimta 93 proc., reanimacijos ir intensyviosios terapijos - 62 proc.

Atraminėse ligoninėse, ketvirtadienio duomenimis, gydoma 334 pacientai: Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje - 152 pacientai, iš jų 6 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje - 27 pacientai, iš jų 3 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Ukmergės ligoninėje - 61 pacientas, iš jų 3 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Alytaus S. Kudirkos ligoninėje - 64 pacientai, iš jų - 3 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Druskininkų ligoninėje - 15 pacientų, Trakų ligoninėje taip pat 15 pacientų.

Vilniaus regione COVID-19 ligoninių suaugusių aktyvaus gydymo vietų užimtumas siekia 81 proc., o reanimacijos ir intensyviosios terapijos - 65 proc.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite