Angle down Atgal

„Šaltinėlio" mokyklos teritorija tapo saugesnė

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos direktorė Alytė Zakarauskienė džiaugiasi nauja mokyklos teritorijos tvora ir sako, kad tai puiki išankstinė dovana, nes pavasarį „Šaltinėlis“ švęs veiklos 40-mečio jubiliejų.

Tokio paties amžiaus buvo ir senoji tvora, kuri neatitiko higienos reikalavimų, nes nuo 2018 metų lapkričio 1 dienos visos įstaigos, vykdančios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, turi būti aptvertos ne žemesne kaip 1,50 m tvora.

Dabar vaikų saugumas užtikrintas, tvoros vartai yra rakinami ir čia negalės patekti, kaip pasitaikydavo, nei laukiniai gyvūnėliai, nei vedžiojami šunys. Už skirtas lėšas įsigyti tvoros segmentams ir apmokėtus darbus (apie 11,5 tūkst. eurų) direktorė dėkoja savivaldybei, taip pat ji dėkoja UAB „Remranga“ šauniems darbininkams, kurie tvorą sumontavo per savaitę. Senoji tvora buvusi 481 m ilgio, naujoji šiek tiek trumpesnė, kadangi buvusi aptverta mokyklai nepriklausiusi teritorija.

„Dabar būsime saugūs ir ramūs, tačiau vaikų saugumui ribų nėra, ateityje dar planuojame sutvarkyti grindinį...“,– sakė direktorė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite